Nikon Z fc 16-50mm VR Lensli Vlogger Kit

24.840,00 TL
8480,38 TL x 3  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

 

 
Nikon Z fc 16-50mm VR Lensli Vlogger Kit ile harika, şık vlog'lar oluşturun.
Nikon Z fc aynasız fotoğraf makinesi, NIKKOR Z DX 16-50mm VR lens, Sennheiser kamera mikrofonu ve SmallRig tripod tutacağı içerir.
Tripod tutacağı, Nikon ML-L7 uzaktan kumandasını (dahil) barındırabilen manyetik bir girintiye sahiptir.
Klasik görünümü modern performansla harmanlayan Nikon Z fc , bir içerik oluşturucunun istek listesindeki tüm kutuları işaretler: şık ve zarif retro tasarım, Z aynasız sistem esnekliği ile etkileyici görüntü kalitesi ve vlog ve video uygulamaları için optimize edilmiştir.
Z fc, 11 fps'ye kadar hızlı çekim performansı, 30p'de UHD 4K video kaydı ve ISO 51200'e kadar hassasiyet gerçekleştirmek için EXPEED 6 görüntü işleme ile bir araya gelen 20.9 MP CMOS sensöre sahip DX biçimli aynasız bir kameradır. klasik görünüme sahip bu fotoğraf makinesi çağdaş içerik oluşturma için güncellenmiştir ve tamamen eklemli dokunmatik LCD ekrana sahiptir, canlı akışı destekler, harici mikrofonlarla uyumludur ve tam zamanlı konu izleme ve göz algılama AF ile gelişmiş 209 noktalı AF sistemine sahiptir.
Fiziksel tasarıma odaklanan Z fc, Nikon'un klasik SLR film fotoğraf makinesi mirasına açık bir referans olarak öne çıkıyor ve gövde üzerinde ISO, deklanşör hızı ve poz telafisini ayarlamak için özel kadranlar dahil olmak üzere birkaç tanıdık fiziksel kontrol içeriyor. Gövde ayrıca 2,36 m noktalı bir OLED EVF'ye sahiptir ve uzaktan kamera kontrolü için bir mobil cihazla eşleştirmek için SnapBridge kablosuz bağlantısını destekler. Ayrıca yerinde çekimler ve daha uzun çekimlerden yararlanan Z fc, USB C bağlantı noktası aracılığıyla kamera içi pil şarjını ve hareket halindeyken gücü de destekler.

20.9MP DX-Format CMOS Sensör ve EXPEED 6 Görüntü İşlemcisi

DX biçimli 20,9 MP CMOS sensör, yüksek hassasiyet, incelikli görüntü kalitesi ve hızlı genel performansın çok yönlü bir karışımını sağlamak için EXPEED 6 görüntü işlemcisi ile eşleştirilmiştir. Doğal değerlerde, ISO 100-51200 arasındaki bir hassasiyet aralığı, çok çeşitli aydınlatma koşullarında çalışmaya izin verir ve aşırı düşük ışık koşulları için ISO 204800'e kadar genişletilebilir. Çözünürlük ve sensör boyutunun karışımı, aynı zamanda, hassasiyet aralığı boyunca azaltılmış gürültü ile temiz görüntü kalitesine ve pürüzsüz renk geçişlerine katkıda bulunur. EXPEED 6 işlemci, görüntü kalitesinden yararlanmanın yanı sıra, 11 fps'lik en yüksek tam çözünürlüklü sürekli çekim hızı da dahil olmak üzere kamera sistemi genelinde zengin bir hız sağlar.

Sensörün tasarımı, görüntülemenin yanı sıra, hem fotoğraf hem de video uygulamaları için odağı hızlı ve doğru bir şekilde elde etmek için hem faz algılama hem de kontrast algılama yöntemlerini kullanan 209 noktalı bir hibrit otomatik odaklama sistemini de içeriyor. Bu odaklama sistemi, odaklamayı öznelerin gözlerine sabitlemeye yardımcı olmak için yüz tanımayı kullanan Göz Algılama AF'yi de destekler.

UHD 4K Video Kaydı

Fotoğraflardan daha fazlasını kaydedebilen Z fc, ağır çekim efektleri için 30 fps'ye kadar UHD 4K video kaydını ve 120 fps'ye kadar Full HD kaydı destekler ve ayrıca film dosyalarını kamera içine kaydetme özelliği de vardır. hafıza kartı. Fotoğraf makinesinde hızlandırılmış çekim de mümkündür.

Sezgisel İşlevlerle Miras Tasarımı

Enstantane hızı, ISO ve pozlama telafisi için oyulmuş işaretlere ve mekanik kontrollere sahip hassas oymalı alüminyum kadranlar. Sezgisel işlevler ayrıca otomatik moda, hızlı ayarlara ve menü yardım kılavuzuna kolay erişim sağlar.

Gövde Tasarımı ve Bağlantı

  • Parlak, net ve canlı görüntü oynatma ve canlı görüntü çekimi için geniş 3" 1,04 m noktalı LCD ekran mevcuttur. Ekran, öne bakan selfie çekimlerine fayda sağlayan değişken açılı bir tasarıma sahiptir ve aynı zamanda bir dokunmatik ekrandır. daha sezgisel kullanım, gezinme ve ayar kontrolü.
  • Rahat göz seviyesinde görüntüleme için 2,36m noktalı bir elektronik bulucu mevcuttur. 1,02x büyütme oranına sahiptir ve keskin, net bir görüntüyü garanti etmek için NIKKOR optiklerini kullanır.
  • Sağlam bir magnezyum alaşımlı kasa, zorlu iklimlerde ve zorlu koşullarda çalışmaya fayda sağlamak için hem toza hem de hava koşullarına dayanıklıdır.
  • Düşük çözünürlüklü görüntülerin sorunsuz aktarımının yanı sıra uzaktan çekim özelliklerini etkinleştirmek için yerleşik SnapBridge bağlantısı. BLE (Bluetooth Low Energy) ve Wi-Fi, fotoğraf makinesi ile akıllı cihaz arasındaki iletişimi sağlar ve ayrıca mobil cihaz, uzaktan çalışmayı etkinleştirmek için deklanşörü uzaktan tetikleyebilir ve fotoğraf makinesinden canlı bir görüntü görüntüleyebilir.
  • Ayrı olarak satın alınan USB Type-C kablosuyla canlı akış ve web konferansı.
  • 3,5 mm stereo mini pin jak, takılabilir güç sağlar
  • Birlikte verilen EN-EL25 şarj edilebilir lityum iyon pil, şarj başına yaklaşık 300 çekim sağlar.
  • NIKKOR Z objektiflerle ve ayrıca satın alınan FTZ Montaj Adaptörü kullanılarak F montajlı objektiflerle uyumludur.

NIKKOR Z DX 16-50mm Objektif

Fotoğraf makinesi gövdesine NIKKOR Z DX 16-50mm f/3.5-6.3 VR lens dahildir; geniş açıdan dikey uzunluk perspektiflerini kapsayan, özellikle kompakt 24-75 mm eşdeğeri zoom. Optik tasarımı, zoom aralığı boyunca daha keskin, daha net görüntü kalitesi için çeşitli sapmaları azaltmaya yardımcı olan küresel olmayan ve ekstra düşük dağılım öğeleri içerir. Objektifin esnek odak uzaklığı aralığı, daha keskin elde çekim için kamera sarsıntısının görünümünü 4,5 durağa kadar en aza indiren Titreşim Azaltma görüntü sabitleme ile tamamlanır. Bir kademeli motor, hem fotoğraflara hem de video uygulamalarına uyacak şekilde tam zamanlı manuel odak geçersiz kılma ile birlikte hızlı, sessiz ve hassas otomatik odaklama performansı sağlar.
 


Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Serkom
5
2 gün içinde kargoda SON 1 adet ürün Güvenli alışveriş
Tümünü Gör