Needion - Fiat 124 2016-2021 Oto Örtüsü Miflonlu 4 Mevsim Su ve Toz Geçirmez
Needion - Fiat 124 2016-2021 Oto Örtüsü Miflonlu 4 Mevsim Su ve Toz Geçirmez

Fiat 124 2016-2021 Oto Örtüsü Miflonlu 4 Mevsim Su ve Toz Geçirmez

599,90 TL
55,95 TL x 12  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

Aracınız ile uyumlu ölçülerde. Özel branda kumaşından üretilmiştir.

Ürün fotografı temsilidir.

İlan başlığında adı yazılı araç ile uyumlu model gönderilecektir. Lütfen aracınızın modeli ile ilan başlığının aynı olmasına dikkat ediniz. Eğer aracınızın modeli listemizde bulamadıysanız bizimle mesaj sistemi aracılığı ile bağlantıya geçiniz. Size yardımcı olmaktan mutluluk duyarız.

Su geçirmez, terletme yapmaz, kaportayı çizmez ve 4 mevsim kullanılabilir bir üründür. Saklama çantasıda ürün ile birlikte gönderiliyor. %100 Yerli üretim / Made in Turkey

Aracınızı dört mevsim koruma altına almak elinizde. Özel Branda Kumaşından Üretilmiştir, sağlam ve ergonomik dizaynı sayesinde aracınızı korurken doğanın yıpratıcı etkilerine de teslim olmaz.

Aracınızın boyasına zarar vermez.

Dış tarafı özel PVC ile lamine edilmiştir,Yazın sıcak ve kuru havalarda aracınızın boyasına zarar vermez. Aracınızın torpidosunun güneşten solmasını engeller. Hırsızlığa karşı caydırıcıdır.

Araca özel uygun ölçülerde üretilmiştir. Su ve Toz geçirmez ,-40 ile +60 derece arasında sorunsuz kullanılabilir. Aracınızı toz, polen, kuş pisliği vb. gibi dış etkenlerden korur. Hava ve polen filtrelerinin dahi ömrünü uzatır.

Ön ve arka tampon altlarına denk gelen lastikleri sayesinde aracı sıkıca sarar. Özel bağlantı delikleri sayesinde rüzgarlı ve fırtınalı havalarda brandanın uçmasını engeller.

Not : Brandayı aracınız temizleyip kuruttuktan sonra kullanınız. Tozlu çamurlu araçlarda Branda veya benzeri örtü kullanırsanız En kaliteli kumaşta olsa aracınızı çizebilir. Her kullanımdan sonra önden arkaya doğru düzgün bir biçimde sararak toplayınız. Yeni boyanmış araçlarda ilk 3 ay kullanmayınız. Yağışlı havalarda brandayı kapatmadan önce aracın kuru olmasına dikkat ediniz. Sık kullanılıyorsa 3-4 ayda bir yıkamanız brandanın ömrünü uzatacaktır. Brandanıza arar verebilecek temizleme kimyasalları kullanmayınız!!!

Ürün hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize mesaj sistemi ile ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

3tikla
5
2 gün içinde kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör