Ücretsiz Kargo
Needion - Mobitell Bix BX03HB USB to Ethernet 3 Portlu USB Çoklayıcı Adaptör
Needion - Mobitell Bix BX03HB USB to Ethernet 3 Portlu USB Çoklayıcı Adaptör
Needion - Mobitell Bix BX03HB USB to Ethernet 3 Portlu USB Çoklayıcı Adaptör

Mobitell Bix BX03HB USB to Ethernet 3 Portlu USB Çoklayıcı Adaptör

Aynı Gün Kargoda
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: Mobitell Ticaret
1
Adet

Ürün Özellikleri

Ürün Özellikleri

 

Ağ Bağlantınızın Hızını Kullanın

Kullandığınız bilgisayarlarınızı, USB portunu kullanarak internet bağlantınıza bağlanmasını sağlar. RJ-45 kablosu üzerinden gelen internet sinyalini USB 2.0 üzerinden kablolu bir ağ bağlantısına dönüştüren bu adaptör; 3 adet USB 2.0 girişine sahiptir. USB girişleri sayesinde 3 adet bağlantıyı bilgisayarınıza entegre eder. Tak çalıştır özelliği sayesinde harici bir güç ve yazılım gerektirmez.

3 Port USB 2.0

Bilgisayarınıza eklediğiniz 3 adet USB 2.0 bağlantısını aynı anda kullanmanıza olanak sağlayan bu adaptör  USB 2.0/1.1 cihazları ile uyumludur. Aynı anda USB 2.0’ı destekleyen birçok cihazınızı bilgisayarınıza entegre edebilirsiniz.

1000Mbps Güvenilir Kablolu Ağ Bağlantısı

Kullanmış olduğunuz Ultrabook ve Chromebook gibi yeni nesil bilgisayarlarınıza, masaüstü cihazlarınızı ve dizüstü bilgisayalarınıza 1000Mbps güvenilir kablolu ağ bağlantısından emin olmanızı sağlayan Gigabit Ethernet ağ bağlanılırlığı ekler. Bu ağ bağlantısı sayesinde veri aktarımınızı çok hızlı bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Mobitell

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.