Needion - Alpina AL5 41A Benzinli Çim Biçme Makinesi 41cm İtmeli

Alpina AL5 41A Benzinli Çim Biçme Makinesi 41cm İtmeli

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
6.862,46 TL
639,98 TL x 12  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

Ürün detayları ve özellikleri

Üretimdeki en küçük, elle çalıştırılan benzinli çim biçme makinelerinden biri olan 41cm Alpina, zor köşelere ve pazarlık yapmak için dar erişim yollarına sahip kompakt bir çim alanınız varsa ciddi olarak dikkate alınmaya değer.
Kullanım kolaylığı ön planda tutularak tasarlanan AL5 41 A, birçok kolaylık özelliği ile donatılmıştır: basit tek kollu kesme yüksekliği seçimi vardır; kullanışlı bir 'çim torbası dolu' uyarı göstergesi; ve iki kademeli, yüksekliği ayarlanabilir bir gidon.
AL5 41 A, bir STIGA ST120 motor kullanır; Sadece 123 cc'lik bir deplasmanla önemli bir 2,5hp geliştiren, oldukça verimli, dört zamanlı bir OHV ünitesi.
Sınıfının en büyüğü olan 60 litrelik toplayıcıdaki akıllı kavrama kolu, ürünü çıkarmayı ve boşaltmayı kolaylaştırır; Ön çim tarağı, düzgün ve eşit sonuçlar sağlamak için kesilmeden hemen önce çimi kaldırır.
AL5 41 A'daki gidon, operatörün makineyi her zaman rahat bir şekilde tutmasını garanti eden, ergonomik olarak optimize edilmiş bir gidondan yararlanır.
Ek özellikler arasında, serbest dönüş manevra kabiliyeti sağlayan bilyeli tekerlek yatakları; ve sahadan bölgeye sorunsuz hareket için üste monte edilmiş bir taşıma kolu.

 Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
ALPINA

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Aynı gün kargoda SON 3 adet ürün Güvenli alışveriş
Tümünü Gör