TÜKENDİ
Needion - Nurse Harvey'S Pro-Fort Sprey 20 Ml

Nurse Harvey'S Pro-Fort Sprey 20 Ml

73,00 TL
6,81 TL x 12  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
Sepette 75 TL üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Ürün Özellikleri

Ürün Özellikleri

Nurse Harvey'S Pro-Fort Sprey 20 Ml


Ağız kavitesi, boğaz mukozasında oluşan yanma, ağrı, kaşıntı, kuruluk, yutma ve yutkunma güçlüklerini giderici etki sunar.


Bununla birlikte de inflamasyon durumlarında oral kavitenin ve faringeal mukozanın irritasyonunu azaltmak içinde kullanılabilir.


Dağıtıcı aletin formu ürünün mukoza membranına eşit yayılımını ve kesin dozajı sağlamaktadır.


Nurse Harvey's Pro-Fort Sprey 20 ml, rahatlatıcı ve sakinleştirici etkisi ile güçlü bakıma imkan sunar.


Ürün yetişkinlerde ve 12 yaş üstü çocuklarda günde 3 kez rahatlıkla kullanılabilmektedir.


Uygulandığı bölgeyi rahatlatıcı ve yatıştırıcı etkisi vardır. Özellikle faranjit gibi durumların sakinleşmesi noktasında etkili korumayaı destekler.Güçlü korumalı ürün ile maskimum destek sunulması mümkündür.


Nurse Harvey's Pro-Fort Sprey 20 ml Özellikleri: Ürün Propolis Ekstresi, Aynısafa Çiçeği (Calendula) Ekstresi, Etil Alkol, Diyonize Su, Gliserin içermektedir. Nurse Harvey’s Adult Pro-Fort, boğazda meydna gelen yanma, ağrı, kaşıntı, kuruluk, yutma ve yutkunma gibi zorlukların giderilmesine yardımcı olur. Bununla beraber inflamasyon durumunda oral kavitenin ve faringeal mukozanın irritasyonunu azaltıcı etki sunar. Dağıtıcı aletin formu ürünün mukoza membranına eşit yayılımını ve kesin dozajını sağlar. Vücuda Etkisi: Boğaz bölgesinde meydana gelen ağrı, yanma ve zonklama gibi durumların giderilmesine yardımcı olur. Ürün yatıştırıcı ve rahatlatıcı özelliklidir. Kuruluk ve yutkunma zorluklarını kolaylaştırır. Ürün sayesinde etkili koruma desteği sağlanır.


Kullanım Şekli: Yetişkinlerde ve 12 yaş üstü çocuklarda günde 3 defa 2-3 kez ağızdan boğaza doğru sprey sıkarak kullanılır.


Kullanım Miktarı ve Zamanı: Günde 3 kez 2-3 kez boğaz bölgesine uygulanır.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Nurse Harvey's

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Aynı gün kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör