Otifleks 3D Uyku Maskesi

SON ! Son 1 ürün
Aynı Gün Kargoda
100,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: Farmadükkan
0
Adet

Ürün Özellikleri

Üç boyutlu tasarımı ile yüzünüzü kavrar ve ortam ışığının gözünüze gelmesini engeller, size derin bir uyku uyuma imkanı verir.

Yüzünüze yerleştirdiğinizde burun kısmı burun deliklerinizi kapatıyor ise veya sizi başka bir sebep ile rahatsız ediyor ise; burun kısmındaki düz yüzeyi rahat edeceğiniz şekilde kesebilirsiniz.

Lütfen ürününüze zarar vermemek için taraflı alan dışındaki kısımları kesmeyiniz. Keserken kendinize ve ürüne dikkat ediniz.

Ürünün üretim yeri Türkiye'dir.

Genel Uyarı: İnternet üzerinden satışı yapılan ürünlere ilişkin reklam ve ilanların kullanıcıları yanıltıcı, eksik ve kamu sağlığını bozucu nitelikte bilgiler içermesi yasak olduğundan; mağazamızda satılan ürünlerle ilgili, özellikle tedavi edilmesi gereken rahatsızlıkları önlediği, tedavi ettiği ya da tedavisine yardımcı olduğu ve/veya ilaç niteliğinde olduğu şeklinde beyanlara yer verilmemekte ve endikasyon belirtilmemektedir. Farmadükkan mağazamız aracılığı ile satışa sunulan takviye edici gıda ürünleri/besin takviyeleri ilaç yerine tavsiye edilemez ve kullanılamaz.

Farmadükkan mağazamızda yer alan tüm ürünlerde bulunan ürün özellikleri ve ürün bilgileri üretici/ithalatçı firmaların veya ilgili firmaların sunmuş olduğu bilgilere, ürünlerin ambalajlarında bulunan bilgilere, broşürlere/tanıtım broşürlerine, belgelere ve ürünlerin/ilgili firmaların internet sitelerindeki bilgi ve belgelere dayanmaktadır. Ürünlerde bulunan resimler temsilidir, ürün ambalajı yenilenmiş ise yeni ambalajla gönderilebilir. Kullanıcıların yapmış olduğu yorumlar ve değerlendirmelerden firmamız/mağazamız sorumlu tutulamaz, yorumlar ve değerlendirmeler kullanıcıların kendi görüşlerini yansıtmaktadır.

İlan Tipi
Sıfır
Marka
Otifleks

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.