TÜKENDİ
Needion - DJI RSC 2 Gimbal Stabilizer Pro Combo
Needion - DJI RSC 2 Gimbal Stabilizer Pro Combo
Needion - DJI RSC 2 Gimbal Stabilizer Pro Combo
Needion - DJI RSC 2 Gimbal Stabilizer Pro Combo
Needion - DJI RSC 2 Gimbal Stabilizer Pro Combo
Needion - DJI RSC 2 Gimbal Stabilizer Pro Combo

DJI RSC 2 Gimbal Stabilizer Pro Combo

13.950,00 TL
4762,53 TL x 3 Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

DJI RSC 2 Pro Combo daha kapsamlı bir iş akışı sağlayan, RSC 2 hidrolik yatakla ek aksesuarlar paketleri. Sette işbirliği için yalnızca 50ms'lik bir gecikme süresiyle gimbalden 330 '1080p video aktarımına izin veren DJI Ronin RavenEye Görüntü İletim Sistemi önemli bir eklentidir. Diğer ekstra aksesuarlar bir odak motoru, telefon tutucusu, iki odak dişlisi ve RavenEye ile kullanım için üç HDMI kablosudur. Ayrıca bir taşıma çantası ve bir metal mini tripod dahildir.

DJI RSC 2, aynasız ve DSLR kameralar için tasarlanmıştır ve 6,6 lb'ye kadar kamera ve aksesuar yüklemelerini destekler. Lütfen DJI web sitesindeki en güncel kamera ve lens uyumluluk listesine bakın .

RSC 2'nin motorları, bu yeniden tasarlanmış gimbalin öncülü olan Ronin-SC'den% 50 daha güçlüdür. RSC 2'nin temel bir özelliği, sabitlenmiş moda geçişe izin veren katlanabilir bir tasarımdır.

Gimbal başı, gimbal tutacağından aşağı katlanır ve daha sonra gimbali çevirebilir ve herhangi bir şey takmak veya çıkarmak zorunda kalmadan düşük açılı çekimler için sabitlenmiş olarak kullanabilirsiniz. Gimbal tutacağı entegre kalır ve 14 saate kadar çalışma süresi sağlayan yerleşik pillere sahiptir. Ayrıca, gimbal çalışırken kullanılırken (aşırı yüksek / düşük sıcaklıklar hariç) piller tutacak aracılığıyla şarj edilebilir. Kol, PD ve QC 2.0 hızlı şarj protokollerini destekler ve dahil olmayan 18W hızlı şarj cihazı kullanılarak yaklaşık iki saat içinde yeniden şarj edilebilir. Gimbalın katlanabilir tasarımı ayrıca daha kolay taşıma ve saklama sağlar.

RSC 2 ayrıca 1 'OLED siyah-beyaz ekrana sahiptir ve gimbali tuttuğunuz elle odak ayarlamaları için önde yatay bir kadrana sahiptir. isteğe bağlı evrak çantası sapı gibi özel aksesuarları takmak için.

RSC 2, daha iyi stabilizasyon ve akışkanlık sağlayan bir öncekine göre geliştirilmiş bir sürüm olan DJI Titan stabilizasyon algoritmasını kullanır.Ayrıca, çalışırken algoritmayı tamamlayan SuperSmooth adlı yerleşik bir özellik de vardır. 100 mm'ye kadar yakınlaştırma lensi ile SuperSmooth, mikro hareketleri telafi eder ve uzun lenslerle yumuşak hareket elde etmek için torku artırır.

Gimbal, iki çıkarılabilir hızlı çıkarma plakasına sahip çift katmanlı bir Manfrotto plus Arca-Swiss kamera montaj sistemine sahiptir. Sosyal medya içeriği için, bir düğmeye dokunarak kameranızı portre moduna geçirirsiniz. RSC 2, toplam altı farklı konfigürasyona izin verir ve kameranızı sürekli olarak dönme ekseni boyunca döndüren hızlandırılmış çekim, panorama ve Roll 360 gibi özelliklere erişim sağlayan bir tamamlayıcı iOS / Android uygulamasıyla birlikte gelir. Dahil olan RavenEye iletim sistemiyle, gimbalden konu takibi için ActiveTrack 3.0 özelliğini ve canlı görüntü sağlarken yanıt verme süresini artıran ve gecikmeyi azaltan gelişmiş bir Force Mobile işlevini de açarsınız.

Ürünle birlikte verilen metal mini tripod, belirli çekimler için gimbalin iki elle manevrası için bir stand veya bir uzatma kolu olarak işlev görmek üzere RSC 2'nin tutma kolunun altındaki 1/4 '-20 dişe takılır. Ayrıca, belirli kameraların ve işlevlerin doğrudan gimbal kontrollerinden kontrol edilmesine izin veren de dahil edilmiştir.

Not:
DJI, bir kamera monte etmek için yalnızca özel Ronin hızlı çıkarma plakalarının ve yerleşik pilin hızlı şarjı için bir 18W USB şarj cihazının kullanılmasını önerir.
Ana Özellikler
RavenEye 1080p vericisi, odak motoru, telefon tutucusu, iki odak dişlisi ve üç HDMI kablosuyla RSC 2 gimbal
Aynasız ve DSLR kameralar için tasarlanmıştır
Kamera ve aksesuarlar için 6,6 lb yük
Sabitlenmiş moda katlanabilir
1 'OLED siyah beyaz ekran
DJI Titan stabilizasyon algoritması
Uzun zoom lensler için SuperSmooth sabitleme özelliği
Evrak çantası sapı gibi özel aksesuarlar için iki NATO yuvası
14 saatlik yerleşik pillere sahip entegre tutma kolu
iOS 11 + / Android 7.0+ tamamlayıcı uygulama
Hızlandırılmış, panorama, Roll 360 ve diğer yaratıcı işlevler
Çift katmanlı Manfrotto plus Arca-Swiss kamera montaj sistemi
Dikey moda tek dokunuşla geçiş

DJI Ronin RSC 2 Özellikleri
Gimbal
Eksen Sayısı3 Eksenli (Pitch, Roll, Yaw)
Rotasyon AralığıSapma (Pan): 360 °
Adım (Eğim): -240 ila 95 °
Rulo: -112 ila 214 °
Yükleme kapasitesi6,6 lb / 3 kg
Bağlantı
Portlar3 adet USB C Tipi
Kablosuz Frekans2,4 GHz (2,4 - 2,483)
Kablosuz ProtokolBluetooth 5.0
Batarya
Pil Türü2 x 18650
Kapasite (mAh)3400 mAh
Kapasite (Wh)24.48 Wh
Pil Çalışma Süresi14 Saat
Çevresel
Çalışma sıcaklığı-4 ila 113 ° F / -20 ila 45 ° C
Genel
MalzemelerAlüminyum
Montaj1 x 1/4 '-20 Dişi
1 x Soğuk Pabuç Montaj Parçası
2 x NATO Ray
4 x M4 Dişi
Boyutlar15,7 x 7,3 x 6,9 '/ 40 x 18,5 x 17,5 cm
10,2 x 8,3 x 3' / 26 x 21 x 7,5 cm (Katlanmış)
Ağırlık2.681 lb / 1.216 kg (Pilsiz)
2.906 lb / 1.318 kg (Kamera Plakalı)

Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Serkom
0
2 gün içinde kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör