Needion - S-link Swapp SW-U512 4K@30Hz Gri Metal Type-C to 4K HDMI Adaptör

S-link Swapp SW-U512 4K@30Hz Gri Metal Type-C to 4K HDMI Adaptör

295,32 TL
51,82 TL x 6  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

S-link Swapp SW-U512 4K@30Hz Gri Metal Type-C to 4K HDMI Adaptör
TEKNOLOJİ ADINA ARADIĞINIZ HERŞEY ÇILGIN FİYATLARLA !


 

Satış Sonrası Servis

Mağazamızda satışta olan ürünlerin tamamı orjinal ürünler olup, 2 yıl distribütör garantisi altındadır.

Satış sonrası hizmetlerde de müşteri memnuniyetini ön planda tutan DİJİTAL MARKET ürünlerle ilgili her türlü konuda Mağazaya soru sor aracılığıyla ulaşabilir,


ÜRÜN İADE ŞARTLARI :

Ürünle birlikte size gönderilen fatura nüshası firmamıza ürünle birlikte gönderilmesi gerekmektedir faturası gönderilmeyen, ambalajı zarar görmüş, aksesuarları eksik gönderilmiş, Farklı bir kargo firması ile gönderecekseniz kargo ücretini sizin ödenemeniz gerekmektedir. Aksi durumda iade kabul edilmeyecektir. Bununla birlikte ilgili mevzuat gereği koruyucu jelatini açılmış veya sim kart takılmış veya wifi bağlantısı yapılmış yanındaki aksesuarları monte edilmiş olan akıllı teknoloji ürünleri (akıllı telefon, El terminali bilgisayar...vb) 2.el statüsüne düştüğünden bu ürünlerin cayma hakkı kullanımı kapsamında iadesi yapılamaz. Satın almış olduğunuz ürünlerde arıza/kusur tespit ettiyseniz, aşağıdaki ürün değişim/arızalı ürün prosedürünü takip etmeniz gerekmektedir. Süreç boyunca firmamız siz değerli müşterilerimize ihtiyacınız olabilecek her türlü bilgi ve desteğini sağlayacaktır.


ÜRÜN DEĞİŞİM / ARIZALI ÜRÜN PROSEDÜRÜ :

Elektronik ürünlerde ilgili mevzuat gereği arızalı/kusurlu ürünlerin değişimi teknik servis raporu olmadan yapılamamaktadır. Bu nedenle arızalı/kusurlu ürünlerde, ürünü size göndermiş olduğumuz faturasıyla birlikte alıcı tarafından ithalatçı / distribütör teknik servisine ulaştırılması işlemleri hızlandıracaktır. Teknik servisten aldığınız raporu firmamıza ulaştırdığınız takdirde, rapor doğrultusunda gerekli işlemler yapılacaktır. Yine de dileyen müşterilerimiz adına teknik servis işlemlerini takip edebilmemiz için firmamızla iletişime geçerek anlaşmalı kargo firmasıyla ürününüzün teknik servise gönderimi için bize kargolayabilirsiniz.


 
Unutmayın burası sizin için Hep Açık ! ...
 
 


Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

2 gün içinde kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör