Nobel Planet Mat Siyah Kare Rozetli Kapı Kolu Oda

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
111,00 TL
10,35 TL x 12  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
İlan şu an yayında değildir!

Ürün Özellikleri

Nobel Planet Mat Siyah Kare Rozetli Kapı Kolu (1 Takım)

Paket İçeriği:

  • 1 Adet Sağ kapı kolu.
  • 1 Adet Sol kapı kolu.
  • 2 Adet Kapı rozetleri.
  • 1 Adet kapı iç demiri.
  • Bağlantı Vidaları.
  • Not: İç gömme kilit pakete dahil değildir. Ayrı satılır.

Özellikleri:

Kapı Kolları sağa ve sola ayarlanabilir. Kapınızın yönü değişik olsa bile kol içinde bulunan segmanların yönünü değiştirince kapı kolu sağa ve sola uygun hale gelir. Kapımın yönü farklı benim kapıma olur mu diye düşünmeyin, Nobel kapı kolları tüm kapılar için uygundur.

Hoş bir rengi vardır.

Nobel kapı kollarında 1.sınıf malzeme olarak prinç  malzeme kullanılmış olup üst yüzeyi kaplıdır.

Üründe 1.sınıf malzeme kullanıldığı için darbe ve kırılmaya karşı dayanık seviyesi oldukça yüksek seviyelerdedir. Böylece Nobel kapı kolları ürün çeşitlerinde zamanla kırılması, elde kalması, yerinden çıkması gibi sorunlarla karşılaşılmamaktadır.

Nobel kapı kollarında en son teknoloji makineler ve 1.sınıf kaplama malzemesi kullanıldığından dolayı ürünün kaplama kalitesi çok yüksektir. Böylelikle paslanmaya karşı oldukça dayanıklıdır. Kırılmaya ve paslanma tepkimesine karşı dayanıklı olduğundan dolayı uzun yıllar boyunca ev ve iş yerlerinizde gönül rahatlığı ile kullanabilirsiniz.

Ürünün temizliğini nemli bir bez yardımı ile silerek ardından kurulama işlemi yapmak temizlik için yeterlidir. Ürünün çamaşır suyu, tuz ruhu gibi kimyasal malzemelerle teması uygun değildir.

Ürünlerimizin tümü mağazamızda kalite kontrol birimimizde kontol edildikten sonra paketleme işlemi gerçekleşmektedir.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Nobel

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

2 gün içinde kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör