Çekmece İçi Kaşıklık Sağlığa Uygun Beyaz Çekmece Düzenleyici Kesilebilir 55 x 49 cm

145,90 TL
13,61 TL x 12  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

Çekmece İçi Kaşıklık Beyaz 55 x 49 cm (50 x 41 cm'e kadar kesilebilir)

Ürünümüz  1. kalite üründür. Piyasadaki diğer kaşıklıkların aksine tamamen yerli ve kanserojen madde içermeyen 1. kalite plastik malzemeden üretilmiştir. Kesinlikle hurda plastik malzeme kullanılmamıştır. Sağlığa uygundur. Zararlı madde ihtiva etmez.

Beyaz renktir.

Ürün içerisindeki gözler ihtiyaca göre tasarlanmıştır ve oval çukur yapıdadır. Gözlerin "derinliği" 4.5 cm'dir. Kaşık ve çatallarınızı kolayca gözlere yerleştirebilirsiniz.

Steril olması ve çizilmeden korunması için ürünler üzerinde koruyucu jelatini ile sevk edilmektedir. Kullanım sırasında bunları çıkarabilirsiniz.

Kolay temizlenebilir.

Her çekmeceye uygun ve pratik bir üründür.

Kaşıklığın boyu 55 x 49 cm'dir. Bu kaşıklık 50 x 41 cm'e kadar kesilerek küçültülebilmektedir. Yani eğer çekmeceniz bu iki ölçü arasındaysa bu üründen sipariş verebilirsiniz. Kesilmesini istediğiniz ölçüyü "Satıcıya Sor"  kısmından bize iletirseniz istediğiniz ölçüde kesim yaparak size gönderim sağlarız.

Ürünler koruyucu karton kutu içerisinde kargolanıp tarafınıza sevk edilmektedir.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Badem10

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Badem10
4,9
2 gün içinde kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör