FXH11 Barbie ve Hayvanları Banyo Eğlencesinde Oyun Seti /Barbienin Hayvanları

% 25 indirim
280,12 tl 209,32 tl
3 Gün İçinde Kargoda
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: pilelistore
3
Adet

Ürün Özellikleri

Barbie tüm hayvanları çok seviyor. Özellikle de yavru köpekleri, yavru kedileri ve tavşanları. Barbie ve Hayvanları Banyo Eğlencesinde Oyun Seti'nde Barbie bebeğin besleyebileceği, oynayabileceği, yıkayabileceği ve sarılabileceği bu üç hayvan yer alıyor. Üstelik üçü de çocukların ilgi göstererek oynamasını teşvik eden renk değiştirme özelliğine sahip. Küçük hayvanseverler, Barbie bebeği ve dışarıda su birikintilerinde oynayarak kirlenmeyi seven üç evcil hayvanıyla hem eğlenecek hem de evcil hayvan bakımını öğrenecek. Çimli kovayı soğuk suyla doldur ve hayvanlardan birini oyun oynaması için içine koy. Eyvah, o da ne! Çamur lekeleri çıktı! Hayvanları "yıkamak" için gümüş renkli kovayı ılık suyla doldur, hayvanı suya koy ve fırçayla "temizle". Lekeler temizlenecek! Renk değişiminin ve hayvanlara bakmanın keyfini çıkarmak için bunu tekrarla. Üç yemek kabı ve benzersiz atıştırmalıklar mama zamanı için uygun, her üç hayvana da uyan evcil hayvan yatağı ise rahat bir uyku sunuyor. Çocuklar Barbie ve üç sevimli arkadaşıyla tüm gün oynayabilir. Barbie, pembe ayakkabılarıyla beraber kot elbisesinin altında renkli çizgili bir tişört giyiyor. Üstelik bükülen dizleri sayesinde yavru köpekle, yavru kediyle ve tavşanla ilgilenebiliyor! Diğer Barbie bebekleri ve oyuncakları toplayarak hayal dünyanı daha da zenginleştirebilirsin. Kız çocukları Barbie ile oynarken hayaller kurabilir! Giysili ve ayakkabılı Barbie bebek, renk değiştirme özellikli üç evcil hayvan (yavru köpek, yavru kedi ve tavşan), bir çimli kova, bir fırça, üç mama kabı, bir demet havuç, bir balık, bir kemik ve bir hayvan yatağı dahildir. Oyuncak tek başına ayakta duramaz. Renkler ve süslemeler çeşitlilik gösterebilir.
 

Ambalaj

Yükseklik cm: 32,50

Genişlik cm: 22,80

Derinlik cm: 7,00


Barbie markalı FXH11 Barbie ve Hayvanları Banyo Eğlencesinde Oyun Seti /Barbienin Hayvanları en uygun fiyatla sizi bekliyor. Hemen sipariş verin. Avantajlı fiyattan yararlanın. Farklı model veya renk seçeneği bulunan ürünlerde, bu seçeneklere ait fotoğraflar yer almaktadır. Model ve renk seçeneği belirtilmeden verilen siparişlerde, stok durumuna göre ürünün resimde görünen bir modeli gönderilir. Aynı ürün, bir fotoğraf içinde birden fazla adette görünüyor ise ürün sadece 1 adet gönderilir.  

Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
pilelistore
Cinsiyet
Kız Çocuk
Yaş Aralığı
Diğer

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.