TÜKENDİ
Needion - Lego Architecture 21046 Empire State Binası
Needion - Lego Architecture 21046 Empire State Binası
Needion - Lego Architecture 21046 Empire State Binası

Lego Architecture 21046 Empire State Binası

1.594,89 TL
148,74 TL x 12 Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

Efsanevi Empire State Binası’nın mimari yapısını keşfedin!

 

Bu inanılmaz LEGO Architecture setiyle dünyaca ünlü Empire State Binası’nın devasa boyutunu yakalayın. New York City’nin kalbinde yer alan Empire State Binası, 443 metre gibi baş döndürücü bir yüksekliğe çıkan anteniyle etrafındaki gökdelenleri gölgede bırakıyor. İnşaatı 1930'da başlayan ve 1931'de tamamlanan bina, 1950'de eklenen anten kulesiyle şimdiki yüksekliğine ulaştı. Hala dünyanın en ünlü yerlerinden biri olan bina, yılda yaklaşık 4 milyon ziyaretçi çekiyor. 4 giydirme cephesinden art deco anten kulesine binanın çarpıcı simetrisini yakalayan bu LEGO Architecture yorumu, 55 cm uzunluğuyla bugüne kadar (Temmuz 2019) üretilmiş en büyük LEGO Architecture modeli. Sarı taksileriyle Fifth Avenue’yu ve etrafındaki yolları betimleyen bir taban plakası ile dekoratif isim levhası, bu muhteşem modele son dokunuşları katıyor.

 

Bu LEGO Architecture 21046 Empire State Binası setiyle LEGO yapım becerilerinizi bir üst seviyeye taşıyın. New York City’nin kalbinde yer alan Empire State Binası, etrafındaki gökdelenleri gölgede bırakıyor. Yapımına 17 Mart 1930’da başlanan bina, yalnızca bir yıl 45 gün sonra 1 Mayıs 1931'de kullanıma açıldı. Binanın yüksekliği, 1950'de günümüzde bir simge haline gelen anten kulesinin eklenmesiyle daha da arttı. 55 cm yüksekliği ile gelmiş geçmiş en uzun LEGO Architecture modeli olan bu son derece detaylı koleksiyon modeli, binanın 4 giydirme cephesinin simetrik hatlarını ve art deco anten kulesini aslına uygun bir şekilde betimliyor. Fayanslı taban plakası, sarı taksileriyle Fifth Avenue’yu ve etrafındaki yolları betimliyor ve dekoratif isim levhası, modele son dokunuşları katıyor. 360° sergilenebilen bu model, ilginç ve tatmin edici bir yapım deneyimi sunar ve eviniz ya da ofisinizde sergilemek için mükemmeldir. Seyahat, mimari kültür, tarih ve tasarıma ilgi duyan herkes için geliştirildi.

 

Gerçek dünyadan bir New York simgesinin LEGO Architecture yorumu Empire State Binası.
360° sergilenebilen bu modelde 4 son derece ayrıntılı cephe, gümüş renkli bir anten kulesi, Fifth Avenue’yu ve çevredeki yolları betimleyen bir taban plakası ve 6 sarı taksi bulunuyor.
55 cm yükseklikteki bu Empire State Binası modeli, bugüne kadarki (Temmuz 2019) en yüksek LEGO Architecture modeli.
İçindeki kitapçık her yapının tasarımcısı, mimarı ve tarihi hakkında bilgiler ile birlikte Empire State Binası ve mimari geçmişi hakkında tarihsel bilgiler içerir. (Yalnızca İngilizce’dir. Diğer diller LEGO.com/architecture adresinden indirilebilir).
Dekoratif bir Empire State Binası isim plakası içerir.
LEGO yapım parçalarıyla mimari dünyasını kutlayan LEGO Architecture, seyahat, mimari, tarih ve tasarıma ilgi duyan herkes için geliştirildi.
Bu sette 1.750'dan fazla parça bulunur.
Bu LEGO Architecture setiyle zorlu ve tatmin edici, hoş bir yapım deneyimi yaşayın.

 

Parça Sayısı: 1767

 

Kutu Ölçüsü; 55 x 20 x 12 cm.

 

 Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Lego
Cinsiyet
Unisex
Yaş Aralığı
Diğer
Lego Tema Seçimi
Diğer

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Aynı gün kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör