Needion - Hill’s SCIENCE PLAN Puppy Medium Lamb & Rich Orta Irk Kuzulu Yavru Köpek Maması 2,5 kg
Needion - Hill’s SCIENCE PLAN Puppy Medium Lamb & Rich Orta Irk Kuzulu Yavru Köpek Maması 2,5 kg
Needion - Hill’s SCIENCE PLAN Puppy Medium Lamb & Rich Orta Irk Kuzulu Yavru Köpek Maması 2,5 kg

Hill’s SCIENCE PLAN Puppy Medium Lamb & Rich Orta Irk Kuzulu Yavru Köpek Maması 2,5 kg

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
764,00 TL
764,00 TL x 1  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
İlanın ait olduğu mağaza su an aktif değildir!

Ürün Özellikleri

Hills Medium Lamb Orta Irk Kuzulu ve Pirinçli Yavru Kuru Köpek Maması

Yavru köpekler, genç köpekler, hamile ve süt veren köpekler için son derece ideal bir mamadır. İçeriğindeki bol miktarda kuzu eti nedeniyle besleyici, pirinç nedeniyle de kolay hazmedilebilir bir üründür. Yavru bir köpeğin dengeli ve yeterli beslenmesi, onun yetişkinlik çağında sağlıklı ve enerjik olmasını sağlar. Bu yüzden de yavru köpeğinizi sıradan gıdalarla beslemek yerine, onun ihtiyaçlarına göre oluşturulmuş bu özel mamayla beslemeniz çok daha doğru olur. Hills Medium Lamb Orta Irk Kuzulu ve Pirinçli Yavru Kuru Köpek Maması ile beslenen köpeğinize ek bir gıda vermenize gerek kalmaz. Bu mamanın bir diğer üstün özelliği ise, hamile ya da süt veren köpekler için de uygun olmasıdır. Bu dönemlerinde köpekler yoğun enerjiye ihtiyaç duyarlar. İşte bu özel mama, köpeğinize ihtiyaç duyduğu ekstra enerjiyi sağlayarak, onun yavrularını beslerken kendi kilosunu da korumasını sağlar.

Hills Medium Lamb Orta Irk Kuzulu ve Pirinçli Yavru Kuru Köpek Maması

Hills Medium Lamb Orta Irk Kuzulu ve Pirinçli Yavru Kuru Köpek Maması çok özel ve dengeli bir içeriğe sahiptir.

Pirinç hem enerji verir hem de hazmı kolaydır.

Omega3 ve Omega6 yağ asitleri derisinin ve tüylerinin sağlıklı olmasını sağlar.

İçeriğinde suni koruyucular, renklendiriciler ya da aromalar yoktur

İçeriğinde buğday, nişasta, dana eti ya da süt ürünleri gibi allerjik reaksiyona neden olabilecek ürünler yoktur. Tüm bu özellikler, yavru köpeğiniz için idealize edilmiş bir formülün ürünüdür. Kuru mama olduğu için, taze içme suyu ile birlikte vermenizi tavsiye ederiz. Serin bir yerde, ağzı kapalı olarak uzun süre muhafaza edilebilir.

Not: Aksesuar-Oyuncak vb ürünler kedi-köpek tarafından verilebilecek hasarlar kullanım kaynaklı hata olarak kabul edilir, iade veya değişim işlemi yapılamaz. Bu ürünlerde evcil hayvan teması olması durumunda iade ve değişim işlemi yapılmaz.

Not: Gıda ürünlerinde (mama-konserve-ödül vb) yeme garantisi yoktur (açılan ürünler yememe vb nedenler ile iade veya değişim yapılmaz)

Not: Hijyen, Sağlık Bakım ürünlerinin ve Tek kullanımlık ürünlerin hiçbir sebeple iadesi yoktur. (ambalajı açılmış kedi yada köpeğinizin bedenine temas etmiş olması)

SİPARİŞ TESLİM UYARISI

Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir.

Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı-Eksik Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı ve paket teslim alınmamalıdır.

444 7 250 telefon, 0 545 769 42 32 whatsapp veya info@petihtiyac.com mail adresimize durum mutlaka bildirilmelidir.

TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.

Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir.

Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

DEĞİŞİM-İADE İŞLEMLERİ UYARISI

Teslim alınan ürünler iade veya değişim için gönderilirken (14 gün içerisinde) paketlemeye dikkat edilerek ve faturası ile birlikte gönderilmelidir. İade etmek istediğiniz ürün veya ürünleri, size teslim edildiği gibi taşıma sırasında hasar görmeyeceği, sağlam ve korunaklı bir şekilde paketleyerek kargoya teslim etmelisiniz. Depomuza ulaşan iade ürünlerde, ürünün hasarlı olması durumunda iade işleminiz yapılmaz.

Gıda ürünlerinde (mama-konserve-ödül vb) yeme garantisi yoktur (açılan ürünler yememe vb nedenler ile iade veya değişim yapılmaz)

Üründe ve ambalajında herhangi bir açılma, bozulma, kırılma, tahrip, yırtılma, kullanılma ve benzer durumların tespit ettiği hallerde ve ürünün müşteriye teslim edildiği andaki hali ile iade edilememesi halinde ürün iade alınmaz ve ücret iadesi yapılmaz.

Ayrıca iade edilen ürün/ürünlerin toplam bedeli, ilgili siparişin toplam tutarından düşüldüğünde, kalan meblağ KARGO ÜCRETSİZ bedelinin altında kaldığında; iade tutarından kargo ücreti düşülerek, kalan meblağ iade edilir.

Ürün Orijinal ambalajı ile birlikte gönderilmelidir (ambalaj-barkod-etiket vb hasarlı olması, gönderilmemesi durumunda iade veya değişim işlemi yapılmaz)

Hediyeli-promosyonlu bir ürün alımı yapıldı ise iade-değişim işleminde alınan ürün ve hediye ürün birlikte firmaya gönderilmeli. Eksik gönderilmesi durumunda ilgili ürünün (hediye ürün dahil) ücreti düşürülerek iade-değişim işlemi yapılır.

Gönderiler anlaşmalı kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşma dışı kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.

Gelen ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilir ve hasarlı, ambalajı bozuk, kullanılmış vb olması durumunda teslim alınmadan iade gönderilir.

KOŞULLARA UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILAMAZ

Not: Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Şentürkler Veterinerlik Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti iptal etme hakkını saklı tutar.

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Hills Science Plan
Mama Türü
Yavru 

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

mamaal
4,9
1 gün içinde kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör