TÜKENDİ
Needion - Zdelist Famıly Prezervatif 12 Adet Maxımum Hassas - Renkli

Zdelist Famıly Prezervatif 12 Adet Maxımum Hassas - Renkli

40,00 TL
40,00 TL x 1  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
Sepette 75 TL üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Ürün Özellikleri

PREZERVATİF / KONDOM

Plus Fine- Süper İnce ve Renkli, Renkli Geceler: Doğal Latex kauçuğundan, renkli, çok daha ince ve yumuşak, böylece daha fazla hassaslık sağlar, rezervuar uçlu. Hayata renk katar, geceler renklenir.

Her bir paket 12 adet tek kullanımlık Prezervatif içerir.

KULLANIM, SAKLAMA VE İMHA TALİMATLARI

En yüksek korunmayı sağlamak için kullanım talimatlarına uymak çok önemlidir.

Tek kullanımlık ambalajın uç (işaretli yerinden) tarafından yırtınız. Prezervatifi dikkatlice ambalajından çıkarınız.

Uzun tırnaklar, mücevherat, makas gibi keskin ve birtakım objeler kauçuk prezervatife zarar verebilir, delinmesine veya yırtılmasına sebep olabilir.

Prezervatifi, eşiniz ile vücut temasına geçmeden once sertleşmiş penise tamamen yerleştiriniz. Bu, hamilelik ve bir çok seks yolu ile bulaşan hastalıkları (STDs) önlemeye yardım eder.

Prezervatifi dış tarafından yuvarlayarak penisin sonuna kadar yerleştiriniz. Prezervatifin meni boşalma alanı için tasarlanmış meme ucunda kalması muhtemel hava boşluğunu bir elinizle gideriniz. Hava boşluğunu almaz iseniz prezervatif zarar görebilir.

Diğer elinizi kullanarak, prezervatifin penise bütünüyle geçmesini yuvarlayarak sağlayınız.

Boşaldıktan kısa bir süre sonra hala sert olan prezervatif takılı haliyle penisi geri çekiniz. Prezervatifi çıkarmadan once penisinizin tamamen vaginadan çekilmesine kadar bekleyiniz. Meninin hiç bir yere bulaşmaması ve dökülmemesi için çok dikkatli olunuz ve prezervatifin damlatmadığına emin olunuz.

Prezervatifi kullandıktan sonra penisten çıkarınız ve hijyenik bir şekilde bir peçete içerisine koyunuz ve boş bir çöp kutusuna atınız. Tuvalet ve klozet içerisine atmayınız.

Eğer tek kullanımlık ambalaj belli bariz bir şekilde hasar görmüş ise, prezervatifi kullanmayınız. Hasar görmemiş yeni bir tek kullanımlık ambalajdan kullanınız.

Sex yapmak istediğiniz her zaman yeni bir prezervatif kullanınız. Eğer prezervatif kırılgan, gevşek veya yapış yapış bir görünüme sahipse, bu tür bir ürün kullanmayınız, yeni bir prezervatif ambalajı açarak kullanınız.

Eğer prezervatif cinsel birleşme esnasında büzülüp yuvarlanmak sureti ile çıkar veya çıkacak gibi olur ise, acilen penisin baş tarafına geri geçiriniz. Eğer prezervatif penisten çıkmış ise yırtılmış ve zarar görmüş olabilir, penisi geri çekiniz ve cinsel birleşmeye devam etmeden once yeni bir tek kullanımlık prezervatif kullanınız.

Her bir prezervatif sadece tek bir kullanımlık içindir. Eğer prezervatif bir defadan fazla kullanılır ise, zarar görmesine, yırtılmasına, hamilelik ve bulaşıcı hastalık (STDs) risklerinin artmasına sebebiyet verir. Asla prezervatifi yıkamayınız.

Prezervatifin büzüşmesi veya yırtılması durumunda, meni, eşiniz ile temas etmeye maruz kalabilir. Eğer prezervatif hamileliği önlemek için kullanılıyor ise, 72 saat içinde bir Sağlık Merkezinden veya bir Aile Planlaması Servisinden medikal takip, ilgi ve bakım alınması önerilir.

Eğer prezervatif, cinsel organların çevresindeki sert ve keskin kıllar ile temas ederse, yırtılma ve zarar görme riski artar.

Eğer ilave kayganlaştırıcı ihtiyacı duyarsanız, sadece gliserin gibi su bazlı kayganlaştırıcılar kullanınız, margarin, masaj yağı, vucüt losyonları, bebe yağı, parafin, jel, jöle vs.vs. gibi yağ bazlı kayganlaştırıcılar kullanmayınız, prezervatife zarar verebilir.

Prezervatiflerin vaginal yönden olmayan kullanımı yırtılma, hasar görme gibi bir çok riski arttırabilir.

Kullanılmakta olan bazı ilaçlar, prezervatif kullanımı sırasında kauçuk prezervatiflerin tesirini etkileyebilir. Kullanmadan önce bu tür ilaçların kauçuk prezervatiflerle uyumluluğu hakkında bir eczacı veya doktora danışınız.

Uyarılar: Bu ürün doğal kauçuk ve kauçuk hammaddesi içerir.

Kauçuk, sperm öldürücü, kayganlaştırıcı veya yağlayıcı madde iritasyona, deri hastalıklarına ve allerjiye sebep olabilir. Eşiniz veya Siz bu tür bir rahatsızlığa maruz kaldığınız takdirde, doktorunuza danışınız.

Tek kullanımlık kişisel ürün ambalaj ve kutu üzerine yazılmış son kullanma tarihini kontrol ediniz.

Uzun tırnaklar, mücevherat, makas gibi keskin ve birtakım objeler kauçuk prezervatife zarar verebilir, delinmesine veya yırtılmasına sebep olabilir.Prezervatifleri, serin ve kuru yerlerde, direkt güneş ışınlarından, güneş sıcaklığından ve ışığından, sıcak ortamlardan ve çocuklardan uzakta muhafaza ediniz.

Kullanım anına kadar, prezervatifleri aluminyum folyo ambalajın dışına çıkarmayınız.

BULAŞICI CİNSEL HASTALIKLARA KARŞI KORUNMA TALİMATLARI

Talimatlara uygun bir şekilde kauçuk prezervatifleri kullandığınız zaman, prezervatifler, syphilis, gonorrhoea, chlamydia vasıtası ile bulaşmalar, genital uçuklar, genital siğiller, hepatitis B veya AIDS gibi bir çok bulaşıcı hastalıkları (STDs) önleyebilir.

Prezervatiflerin kullanımı, tamamen bütün riskleri ortadan kaldırmaz.

STDs, vücut sıvıları ve yaralanmaları vasıtasıyla yakın temas ilişki esnasında bulaşabilir. Bundan dolayı prezervatif herhangi bir ilişkiden önce penise takılmış olmalı.

FAMILY prezervatifler ENISO 13485, 93/42EEC/, ENISO 4074, EN 600:1996, 2007/47/EC, CE0318 ve TS EN ISO 4074, 4185, 2007/47/EC'ye uygundur.

İspanya'da üretilmekte ve İspanya'dan ithal edilmektedir.
Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
FAMILY

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Aynı gün kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör