CAT DXC4 18Volt Li-ion ONE FOR ALL Profesyonel Hızlı Akü Şarj Cihazı

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
922,00 TL
85,98 TL x 12  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO

Ürün Özellikleri

·         CAT DXC4 18Volt Li-ion ONE FOR ALL Profesyonel Hızlı Akü Şarj Cihazı

·         CAT 18Volt Li-ion 1 FOR ALL Aküler ile uyumlu akü şarj aleti amper değeri gözetmeksizin tüm CAT 18Volt akülerinizi hızlıca şarj eder.

·         Ürün içerisinde yer alan entegre yapay zekâ teknolojisi aküyü otomatik olarak analiz eder, akü kapasitesi ve akünün boşalma oranına göre en uygun şarj ayarını otomatik olarak başlatır ve üç kat daha hızlı şarj eder,

·         Yapay zekâ teknolojisi etkili ve sorunsuz şarj için akünün durumunu sürekli izler ve şarjı yönetir, akü tamamen dolduğunda şarj işlemini durdurur. Enerji tüketimini minimumda tutar.

·         Tamamen otomatik 18Volt Li-ion 1 FOR ALL şarj cihazıdır, Aşırı şarj etme endişesi olmadan prize bağlı şekilde kalabilir.

·         Entegre termal sensör ortam ve akü sıcaklığını algılar, sıcak havalarda aşırı şarjı ve soğuk havalarda ise düşük şarjı ortadan kaldırarak, şarj işlevini otomatik olarak tamamlar.

·         Entegre termal sensör, şarj döngüsünü ortam sıcaklığındaki dalgalanmalara göre otomatik olarak izler ve ayarlar, düşük şarj veya aşırı şarj olasılığını sınırlayarak daha doğru ve tam şarj sağlar.

·         Gelişmiş hava kanalları ve güçlendirilmiş elektronik iç ünite sistemi sayesinde +45 °C’de bile mükemmel şarj performansı sağlar.

·         CAT Li-ion akülerde hafıza durumu oluşmadığı için akünüzün tamamen bitmesini beklemeden şarj edebilirsiniz.

·         95Watt 4.0Ah. / Saat Şarj kapasitesi ile 4.0Ah. Kapasitesindeki aküyü 1 saatte hızlı şarj etme imkânı.

·         Tüm CAT 18Volt aküleriyle kullanıma uygundur.

·         Askı kanca delikleri sayesinde duvara monte edebilir ve sabit kullanabilirsiniz.

·         Şarj aleti üzerinde entegre LED ikaz ışığı sayesinde akünüzü optimize ederek en uygun şekilde şarj işlevini başlatır akünüzün dolum süresi boyunca Kırmızı LED ışık yanıp söner. Tam Şarj olduğunda sürekli yeşil ışık yanar.

·         LED aydınlatmalı şarj gösterge ışığı akü durumuna göre farklı kombinasyonlarda yanarak uyarı verir akünüzü ve akü şarj cihazınızı korumaya alır.

·         Akü Şarj Cihazı Kapasitesi: 2.0Ah. 4.0Ah. 5.0Ah.

·         Şarj Süreleri: (2.0Ah. 35dk.) (4.0Ah. 68dk.) (5.0Ah. 78dk.)

·         Şarj Voltajı: 20Volt 95Watt 4.0Ah. /Saat

·         Akü Tipi: Li-ion

·         Ağırlık: 550gr.

·         Caterpillar Inc. CAT®, dünyanın önde gelen inşaat ve madencilik ekipmanları, arazi kamyonları, dozerler, iş makinaları, elektrikli el aletleri ve bahçe makinaları, dizel ve doğal gaz motorları, endüstriyel gaz türbinleri ve dizel-elektrikli lokomotif üreticisidir.

·         Caterpillar Inc. CAT®, markası üst üste 20 yılı aşkın süredir dünyanın en iyi 100 markası arasında yer almaktadır.

·         CAT® ürünleri üstün performans ve uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

 Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
CAT

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Aynı gün kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör