Needion Hakkımızda

Alan memnun, satan memnun

Needion 2018 yılında BND Group Teknoloji A.Ş. (www.bndgroup.com.tr) çatısı altında, İzmir'de kurulan Türkiye'nin en yeni e-ticaret ve ilan platformudur. Needion, hızlı büyüyen ve genç ekibiyle önce Türkiye sonra da bölge pazarlarına yeni bir soluk getirmeyi hedeflemektedir.

Needion; teknoloji ürünlerinden kişisel gelişim kitaplarına, deri giyimden kozmetik ürünlerine binlerce ilanla kullanıcılarımıza yeni bir alışveriş deneyimi sunacaktır. Needion, alıcılara güven, kolaylık ve ulaşılabilirlik, satıcılara ise en avantajlı komisyon oranı ve kolay kullanımıyla hizmet sağlayacaktır.

Vizyonumuz

Günlük hayatınızda aradığınız tüm ürün ve hizmeti size sunan, dünyanın önde gelen e-ticaret ve ilan platformlarından biri olmaktır.

Misyonumuz

Onlarca kategoride binlerce ürünü bir platformda (IOS, Android, Web, Mobil web) sunarak size zaman kazandıran, piyasadaki en avantajlı komisyon tutarlarıyla satıcıyla alıcıyı buluşturan "en ulaşılabilir" e-ticaret ve ilan platformu olmaktır.

Kurumsal Değerlerimiz

Needion, alıcı ve satıcı için müşteri memnuniyetini sağlayarak müşteri odaklı bir e-ticaret ve ilan platformu olmayı hedeflemektedir. BND Group Teknoloji A.Ş’ nin gücüyle, değişen teknoloji ve diğer tüm koşullara kolay ve hızlıca uyum sağlayacaktır. Bulunduğumuz toplumun gelişimine katkıda bulunarak toplumsal sorumluluğun bilincinde hareket etmek en büyük görevlerimizdendir.