TÜKENDİ
Needion - Açık Kök Conference Armut Fidanı BA-29 Yarı Bodur ( 2 Yaşında - Boy 120 cm )
Needion - Açık Kök Conference Armut Fidanı BA-29 Yarı Bodur ( 2 Yaşında - Boy 120 cm )

Açık Kök Conference Armut Fidanı BA-29 Yarı Bodur ( 2 Yaşında - Boy 120 cm )

0,00 TL
0,00 TL x 12 Ay'a varan Taksit Seçenekleri
Sepette 75 TL üzeri ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

Conference Armut Fidanı BA-29 Yarı Bodur

Menşei İngiltere’dir. Ağaçları orta kuvvetli ve dik gelişir. Meyvesi orta iri ve konik şekillidir. Meyve kabuğu sarı üzerine paslı renkte ve beneklidir. Meyve eti beyaz, sert ve tatlıdır. Tozlayıcısı Williams Armuttur. Hasat zamanı Eylül ayıdır.

Ürünün fotoğrafları iş yerimizde çekilmiştir. Fotoğraflarda gördüğünüz Fidanlar dikime hazır şekilde 120 cm' den budanıp gönderilecektir. Fidan boyu maksimum 120 cm' dir. Fidan yaşı maksimum 2 dir.

•    Aşı Durumu: Sertifikalı Aşılı Fidan

•    Ürünün Durumu: Açık köklü fidan dikimi Kasım ayında başlar, Nisan 30’a kadar dikimi yapılır, illere göre değişiklik gösterebilir.

•    Ürün Üretimi: Yongalı göz, dilcikli aşı veya t göz aşı yöntemleri kullanılmaktadır.

•    Resmiyeti: Sertifikalı Ürün % 100 Faturalı gönderim.

•    Ürünün Budaması: Her yıl budama yapılabilir çeşittir.

•    Tavsiye Edilen Dikim Yerleri: Bahçe, Tarla, balkon, hobi bahçeleri, duvar kenarları vs.

•    Saksıda Yetiştiriciliğe: Uygundur.

•    Hobi Amaçlı Dikim Rakımı: Her rakıma dikimini yapabilirsiniz.

•    Ürün Gönderimi: Ürüne özel tasarım fidan kutusu ve ambalajı.

•    Ürünün Dikimi ve Mesafesi: Çukur açarken 50 cm derinlik 50 cm genişlikte  açınız, dikim mesafesi fidanlar arası 5 metre, sıra arası 5 metre olacak şekilde dikim yapabilirsiniz. Aşı gözleri 5 cm dışarıda kalacak aşı gözleri güneye bakacak şekilde dikiniz. Bu dikim mesafesi arttırılabilir. İlk diktiğinizde mutlaka 15-20 litre  can suyu veriniz.

•    Ürünün Sulaması: İlk yıl toprak yapısına göre 7-10 günde bir bahar ve yaz dönemlerinde sulayınız. İllere göre değişiklik gösterebilir.

•    Ürünün Topraktan Gübre Kullanımı: Kış mevsiminde 18/46 dap gübresi, bahar mevsiminde ise ( 15+15+15 ) veya ( 20+20+20 ) gübre veriniz. Ölçüsü ürün yaş başı 100 gr olarak hesaplayın, örneğin: 5 yıllık bir ağaca 500 gr fenni gübre veriniz. İlk yıllarda Organik gübre vermek isterseniz fidan başı 1-2 kürek yanmış kuru hayvan gübresi veya az miktarda solucan gübre verebilirsiniz.

•    Yapraktan İlaç Uygulama: Bahar mevsiminde çiçeklenme döneminden hemen sonra  20 günde bir, iç kurdu i la cı, bi t - i la c ı , yaprak gübresi verilir. Temmuz ayında ekstra kırmızı örü m c e k - i l a c ı ve karaleke, külleme  i la cı da ilave ediniz, zamanlama illere göre değişiklik gösterebilir.

•    Beden ve Dal i la cı: Kullanacağınız İlaç ( bor do bula macı ) diğer adı ( göktaşı ) olarak da bilinir. Meyve fidanı ve yetişmiş meyve ağaçlarının beden hastalığı, kanser hastalığı, ağaç gövde kurdu, bedenlerinde sakızlama ve pamuklu ve kabuklu bit gibi vs. gövde ve beden hastalıkları olmaması için, kışlık bakımı her yıl i la cı, ağaçlar yaprağını tamamen döktükten sonra, Aralık-Ocak ve Şubat 15 tarihine kadar zamanı var ve kesinlikle ağaçlar tomurcuk açmadan yaprak açmadan uykuda iken, bu uygulama yapılması gerekiyor. Ağaçların daha sağlıklı ve daha uzun ömürlü olması için bu i la cın atılması gereklidir.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Mevsim Fidancılık

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Aynı gün kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör