SKC-4411 MEYVELER DOMİNO

% 48 indirim
135,91 tl 71,01 tl
3 Gün İçinde Kargoda
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: pilelistore
3
Adet

Ürün Özellikleri

Ana Okullarında ve okul öncesi çocuk eğitimi için yoğun talep gören bir üründür. Bu ürün Milli Eğitim Bakanlığı tarafından çocukların eğitim ve gelişimi için test edilmiş ve önerilmiştir. Çocuklarda zeka, strateji hızlı düşünme duygu ve yeteneklerinin gelişimi için kullanılır. Üzerindeki boya Oyuncak Güvenliği Standardına Göre Test Edilmiştir. Tamamı ahşap olan bu zeka oyuncakları, çocuk sağlığına aykırı ve kanserojen madde içermeyen özel malzemeden imal edilmiştir.
Kullanılan boya ve diğer materyaller de CE sertifikası güvencesindedir.
 
Yaş Aralığı : +3 Yaş
Chiva markalı SKC-4411 MEYVELER DOMİNO en uygun fiyatla sizi bekliyor. Hemen sipariş verin. Avantajlı fiyattan yararlanın. Farklı model veya renk seçeneği bulunan ürünlerde, bu seçeneklere ait fotoğraflar yer almaktadır. Model ve renk seçeneği belirtilmeden verilen siparişlerde, stok durumuna göre ürünün resimde görünen bir modeli gönderilir. Aynı ürün, bir fotoğraf içinde birden fazla adette görünüyor ise ürün sadece 1 adet gönderilir.  

Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
pilelistore
Cinsiyet
Unisex
Yaş Aralığı
1-2 Yaş

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.