Needion - Filiz Makarna Mantı 500gr x 20 Adet

Filiz Makarna Mantı 500gr x 20 Adet

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
404,56 TL
404,56 TL x 1  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

Filiz Makarna Mantı 500gr x 20 Adet
“Özenle seçilmiş durum buğdayı”ndan yüksek teknolojiyle elde ettiği ürünleri beğeninize sunuyoruz. Anadolu topraklarının do¨rt bir yanında çiftçilerimizin o¨zenle yetis¸tirdiği en kaliteli %100 Tu¨rk bugˆdaylarından üretilmektedir. Mantı şekline sahip olan bu makarnanın farklı yapım aşamasına yer verilir. Ancak temelde diğer makarnalar gibi pişirilmesi gereklidir. Yani kaynar suyun içerisine atmanız ve birkaç dakika haşlamanız esas alınır. Böylece yenmeye hazır hale gelecektir. İsteyenler kaynar suya atmadan önce makarna içlerine ilave gıdalar ekleyebilir. Mesela mantı olarak ifade edildiği için kıyma koyulabilir.

Kıymalardan ziyade ıspanak ya da peynir dahi koyanlar mevcut. Farklı lezzetlere açık olanlar makarnaların içerisine de farklı gıdalar takviye ediyor. Ve bu şekilde haşlanmaya bırakıyor. Haşlanma sırasında makarnanın içerisinde bulunan gıdalar sa pişer. Aynı zamanda makarna ile iyice özdeşleşir. Sonuç olarak tadı farklı ve lezzetli olan makarnalar, servise hazır hale getirilir.

Bu Ürün Karagöz Bilişim Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Filiz
Ürün Miktarı
500 gr

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

2 gün içinde kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör