Needion - Hyundai HYM33LI Akülü Çim Biçme Makinesi 2*4A Akü Ve Şarj Dahil
Needion - Hyundai HYM33LI Akülü Çim Biçme Makinesi 2*4A Akü Ve Şarj Dahil
Needion - Hyundai HYM33LI Akülü Çim Biçme Makinesi 2*4A Akü Ve Şarj Dahil
Needion - Hyundai HYM33LI Akülü Çim Biçme Makinesi 2*4A Akü Ve Şarj Dahil

Hyundai HYM33LI Akülü Çim Biçme Makinesi 2*4A Akü Ve Şarj Dahil

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
6.475,20 TL
603,87 TL x 12  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

 • Hyundai HYM33Lİ Akülü Çim Biçme Makinesi 2 Adet 4000 mAH Akü ve Şarj Aleti Fİyata Dahildir

   
  Kablo Yok, Benzin Yok, Montaj Yok!

 • Hyundai HYM33Lİ akülü çim biçme makinesi küçük ve orta boylu bahçelerde kullanılır. HYM33Lİ 33 cm kesme genişliğine sahip 40V güçlü bir motor kullanır. 2 yıl garantili ve yaygın servis ağına sahiptir.

   GİRİŞ GÜCÜ  40V LITHIUM
   BATARYA  2 adet 4Ah
   ŞARJ CİHAZI  VAR
   MOTOR GÜCÜ  550 W
   SEPET
   30 LİTRE
   AĞIRLIK
   10.5 KG
            
   BU ÜRÜN 2 YIL GARANTİLİDİR. 
  AKÜ + ŞARJ CİHAZI DAHİL DEĞİLDİR.
                
   
  Özellikleri

  • Kolları ana güç ünitesinin üzerine katlanır, (bu da bu kompakt çim biçme makinesini taşımayı ve bir bahçe kulübesinde, garajda saklamayı ve arabanızın bagajında ??taşımayı kolaylaştırır).
  • Bakım gerektirecek motor olmadığı için, yağ, hava filtreleri veya bujileri kontrol etmek için zaman harcamanıza gerek kalmaz, bu da bakımı son derece kolay hale getirir.
  • Bir malçlama tapası (düşen kesimleriniz kompost haline gelerek daha sağlıklı görünen, daha yeşil bir çim oluşturur) ve çizgili bir çim efekti için arka silindir ile birlikte gelir.
   
   Motor Gücü  550 Watt
   Kesim Genişliği  33 cm
   Sepet  30 lt
   Kesim Ayarı  20-60 cm 3 pozisyon
   Şarj Süresi  80 dk
   Çalışma Süresi
   -
   Ağırlık  10.5 - 12.5 kg

  Akülü Çim Biçme Makinesi Nasıl Çalıştırılır?

  Akülü çim biçme makinesini kullanmak bu kadar kolay olamazdı;
  • Sadece güvenlik anahtarını takınız,
  • Kilitleme düğmesini devreye sokarak ve emniyet kolunu geri çekmelisiniz
 • HYUNDAI AKÜLÜ ÇİM BİÇME MAKİNASI  33cm - 40 V HYM33Lİ Kablo Yok, Benzin Yok, Kirlilik Yok - Sadece Aküyü Şarj Edin Ve Biçmeye Hazırsınız. 33 Cm Kesme Genişliği, Küçük Ve Orta Boy Çimleri Kesmek İçin İdealdir. Sadece 11,4 Kg Ağırlığında, 20 Mm, 40 Mm - 60 Mm Arasında 3 Kesme Yüksekliğine Sahip, Dayanıklı, Paslanmayan Plastik Kasa Çıkarması Kolay 30 Litrelik Çim Toplama Sepeti, Kesilenleri Boşaltmak İçin Harcadığınız Süreyi En Aza İndirir Ve Çim Seviyesi Göstergesine Sahiptir. Montaj Gerekmez, Sadece Kolları Açın. Son Derece Sessiz Çalışma, Komşuların Rahatsızlığını Azaltır.
 • Hym33lı Çim Biçme Makinesi, 33 Cm Kesme Genişliğine Sahip Güçlü Bir 40v Motor Kullanır, Küçük Ve Orta Boy Çimler İçin Uygundur.Ayrıca, Sert Kapaklı Geniş, Hızlı Açılan 30l Kolay Hava Akışlı Çim Toplama Sepetine Sahiptir, Bu Da Kesimleri Boşaltmak İçin Daha Az, Biçmek İçin Daha Fazla Zaman Kazanmanız Anlamına Gelir.Çim Toplama Sepetinin Takılması Ve Çıkarılması Daha Kolay Olamazdı Ve Çim Toplama Sepetinin Üst Kısmındaki Kullanışlı Çim Seviyesi Göstergesi, Çim Toplama Sepeti Boşaltılmaya Hazır Olduğunda Sizi Her Zaman Bilgilendirecektir. 20mm, 40mm Ve 60mm Arasında Değişen 3 Kesme Yüksekliği İle Hym33lı, Kesiminizin Bitişi Üzerinde Kontrol Sahibi Olmanızı Sağlar.Yükseklik, Her Bir Aks İstenilen Yükseklik Yuvasına Kaydırılarak Ayarlanır. Biçme Makinesini Kullanmak Daha Kolay Olamazdı, Sadece Güvenlik Anahtarını Takmanız, Kilitleme Düğmesini Devreye Sokmanız Ve Eminiyet Kolunu Geri Çekmeniz Yeterlidir.Bu Kolay Çalıştırma Yöntemi, Geri Tepmeli Çekmeli Çim Biçme Makineleriyle İlişkili Gerilimi Ortadan Kaldırır. Kollar Ana Güç Ünitesinin Üzerine Katlanır, Bu Da Bu Kompakt Çim Biçme Makinesini Taşımayı Ve Bir Bahçe Kulübesinde, Garajda Saklamayı Ve Arabanızın Bagajında Taşımayı Kolaylaştırır. Kutudan Çıkar Çıkmaz Montajı Hızlı Ve Kolaydır, İlk Kesim İçin Hemen Bahçenize Getirmenizi Sağlar.&Nbsp
 • Bakım Gerektirecek Motor Olmadığı İçin, Yağ, Hava Filtreleri Veya Bujileri Kontrol Etmek İçin Zaman Harcamanıza Gerek Kalmaz, Bu Da Bakımı Son Derece Kolay Hale Getirir.

 

 

Çim Bakımı İçin Öneriler

1.KESİM

Çimleri kalınlaştırdığı için çimenlerin düzenli olarak kesilmesi önemlidir. Kesim tekniğine değinecek olursak; bir seferde fazla miktarda kesmek yerine az ve sık kesim yapmayı tercih edin. Çimleri biçerken her seferinde farklı yönlere ve şekillerde biçmeye dikkat edin böylelikle bitkilerin sürekli aynı yönde ezilmesini önlemiş olacaksınız. Her kesimde çimlerin yarısıyla üçte ikisini kesin, çimlerinizin yaklaşık uzunluğu 5 santimetre olmalıdır. Yaz ortalarında, kuraklık dönemlerine daha dayanıklı olmasını sağlamak için çimlerinizi daha uzun bırakmalısınız.

2. GÜBRELEME

Çimler kesilirken besin kaybına uğramaktadır, çimlerimizin büyümesini hızlandırmak için kaybettikleri bu besinleri yerine koymamız gerekir. Bu yüzden bahar aylarından başlayarak çimleriniz dört beş haftada bir gübrelemeniz gerekmektedir. Nitrojen, potasyum ve fosfor bitkileriniz için en gerekli minerallerdir.

3. SULAMA

Çimlerinizin tüm yaz boyunca yeşil ve parlak olmasında sulama önemli bir rol oynamaktadır. Çimlerin sulanma ihtiyacı nem ve sıcaklığa göre değişiklik gösterir. Suya ihtiyaç duyan çimler, gri-mavi arası bir renk almaya başlar ve yaşlı yaprakların ayaları kıvrılır ve solar. Çimlerinizi yeni ektiyseniz tohumların çimlenebilmesi ve sağlam bir biçimde kök salabilmesi için her gün bir kez sulamanız gerekir. Günümüzde çimlerinizi zahmetsizce sulamanız mümkün. Bahçenizi elle ya da yarı ya da tam otomatik sistemlerle sulayabilirsiniz.

4. YABANİ OTLARLA MÜCADELE

Doğru yöntemleri kararlılıkla uygulayarak çimlerinizdeki yabani otlarla mücadeleyi kazanabilirsiniz. Birçok yabani ot mekanik yollarla bertaraf edilebilir. Küçük otlar (yavşanotları ve beyaz yoncalar) genellikle yabani otların rahatını bozarak yeniden büyümelerini engellemektedir. Bu otlar el kazıyıcıları yardımıyla sökülmelidir. Papatyalar ve karahindibağlar için otsöken kullanılmalı ve yeniden büyümelerini engellemek için köklerinin tamamını sökmeye özen göstermelisiniz. Tüm bunlara rağmen başarıya ulaşamazsanız bitki öldürücü (herbisid) kullanmanız gerekebilir. Yabani otların çimlere baskın çıktığı bu senaryoda, tüm toprağı yeniden yapılandırıp rulo çimle kaplamanız en doğru çözüm olacaktır.

5. TOPRAĞI SÜRMEK VE HAVALANDIRMAK

Çimenlerin kökleri nefes almak ve büyümek için havaya ihtiyaç duyar. Çimlerinizin toprağı yeterince kumlu değilse, kökler beslenmekte zorlanacak ve büyümeleri duracaktır. Basit bir çatal bel yardımıyla toprakta açtığınız delikleri iri taneleri kumla doldurabilirsiniz böylelikle hem su toprağın içine nüfus edecek hem de köklere oksijen alabilecektir. Ölü kökleri ve diğer kalıntıları temizlemek için çimlerinizin toprağını sürmeniz gerekir. Çimlerinizdeki kuru bölümleri ve kalıntıları temizlemek; çimlerin toprağa yakın bölümlerinin de hava almasını sağlayacak ve çimleriniz daha hızlı büyüyecektir.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Hyundai

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Aynı gün kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör