Needion - Movel Ter Önleyici Roll-On 50 ml 2 Adet
Needion - Movel Ter Önleyici Roll-On 50 ml 2 Adet

Movel Ter Önleyici Roll-On 50 ml 2 Adet

145,00 TL
145,00 TL x 1  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

Movel Ter Önleyici Roll - On 50ml 2 Adet

Movel Ter Önleyici Roll On vücudun aşırı terlemesini ve ter kokusunu önlemek amacı ile özel olarak üretilmiştir. Koltuk altı avuç içi ayak bölgelerinde kullanılır.

MOVEL TER ÖNLEYİCİ ROLL ON NASIL KULLANILIR ?

Ürünün kullanımında en iyi sonucu almak için nasıl kullanıldığını iyi bilmek gerekir ürün diğer ter önleyici ve ter kokularını yok edici ürünler gibi değildir.

Movel ter önleyici roll on dan en iyi sonucu almak için gece yatmadan uygulamalısınız bunun nedeni ter bezlerinin gece saatlerinde daha az çalışmasıdır önce koltuk altınıza ince bir tabaka halinde sürmelisiniz

Sabah kalktığınızda uygulama yaptığınız bölgeyi yıkayıp günlük yaşantınıza devam edebilirsiniz. Kullanım sıklığı olarak ilk uygulamada üç gün kullanmanızı sonrasında iki üç günde bir şeklinde kendi vücut tipinize göre kullanım sıklığını ayarlamanızı öneriyoruz Ürünümüz parfüm içermez dilediğiniz parfüm veya deodorantı kullanabilirsiniz. Kıyafetlerinize zarar vermez sarı lekeler bırakmaz.

KULLANIMINDA KESİNLİKLE DİKKAT EDİLMESİ GEREKEN DURUMLAR NELERDİR ?

Movel roll on kullanırken uyguladığınız bölgenin kesinlikle kuru olması gerekir. Islak ve yeni tıraşlı bölgede kullanılması tahrişe ve kaşıntıya neden olabilir.

Açık yara bulunan ve önceden tahriş olmuş cilt bölgesine kesinlikle uygulanmamalıdır.

Kullanım sonrası koltuk altı bölgenizde kısa süreli kaşıntıya sebep olabilir ilk uygulamalarda görünen bu durum birkaç kullanım sonrası yok olacaktır. 

SAKLAMA KOŞULLARI NELERDİR ?

Roll on şişesini içerisindeki solüsyon'un akmaması için dik olarak serin ve kuru ortamlarda muhafaza edin çocukların ulaşamayacağı yerlerde bulundurunuz.

MOVEL ROL ON HİJYENİK KOŞULLARDA ÜRETİLMEKTE DİR SİZE ULAŞANA KADAR BAŞKA TEMASA MARUZ KALMAMASI İÇİN ÜZERİNDE BULUNAN EMNİYET BANDININ AÇILMAMIŞ OLDUĞUNDAN EMİN OLUNUZ.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Movel
Cinsiyet
Unisex

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Aynı gün kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör