Needion - 3 Tıkla Premium 275 50 R15 Dayanıklı Kar Patinaj Çorabı Large
Needion - 3 Tıkla Premium 275 50 R15 Dayanıklı Kar Patinaj Çorabı Large

3 Tıkla Premium 275 50 R15 Dayanıklı Kar Patinaj Çorabı Large

399,00 TL
37,21 TL x 12  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

***Lütfen lastik ebatınızı listemizden teyit ederek sipariş verin. Emin değil iseniz bizimle mesaj sistemi ile irtibata geçiniz.***

 

3 Tıkla Premium Serisi Kar Patinaj Çorabı 

3 Tıkla Premium Serisi kış şartlarının kısa ve belli zamanlarda kar yağan bölgelerde kullanıma uygundur. Karlı ve buzlu yol koşullarında eşsiz yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti sağlar; Araç mekanik aksamına, çelik jant veya jant kapağına, ABS ve ESP gibi elektronik sistemlere zarar vermez; sürüş sırasında titreşim veya ses yapmaz; Zincir bir mevsimde KIRILIR ya da PASLANIR; 3 Tıkla Kar Patinaj Çorabı Premium Serisi uzun vadeli kullanım sağlar; KANADA Tasarımıdır; Tüm Avrupa, Amerika ve Kuzey Ülkelerinde 20 yıldan uzun süredir zincirin muadili olarak kabul görmüştür; Uluslararası test ve sertifikalandırma kuruluşları ve tüm araç üreticileri tarafından yüksek güvenli sürüş sağladığı onaylanmıştır.

Karlı ve Buzlu yol koşullarında eşsiz yol tutuşu ve direksiyon hakimiyeti sağlayan 3 Tıkla Kar Patinaj Çorapları, yola tutunma özelliği ve dayanıklığı son derece yüksek ileri teknoloji tekstil ürünlerinden imal edilmiştir. Uluslararası test, sertifikalandırma kuruluşları ve tüm araç üreticileri tarafından yüksek güvenli sürüş sağladığı onaylanmış; tüm Avrupa, Amerika ve Kuzey Ülkelerinde 20 yıldan uzun süredir zincirin muadili olarak kabul görmüştür.

Bilindiği üzere eski tip zincirler ilk kullanım sonrasında ya kopar yada bir sonraki kış için saklanırken paslanır. 3 Tıkla Kar Patinaj çorapları uzun yıllar kullanım imkanı sağlayarak çok daha ekonomik çözüm sunar. 3 Tıkla Kar Patinaj Çorabı Premium Serisi, sahip olduğu son derece yüksek mukavemetli yapısı sayesinde yapılan tüm testler ve tüm kullanım senaryolarından hiçbir zarar görmeden başarı ile çıkmıştır.

 

3 Tıkla Kar Patinaj Çorapları, Karlı ve Buzlu yol koşullarında sahip olduğu gelişmiş tekstil teknolojisi ile güvenli sürüş sağlar. Yapılan tüm testlerde ve simule edilen tüm kullanım senaryolarından başarı ile çıkmıştır.

UYARILAR:

 • *Araç Lastikleri üzerinde belirtilen ebatları kontrol ederek, kendi lastiğinize uygun olan *3 Tıkla Kar Çorabını kullanınız.
 • *Kutu içeriğinde belirtilen Kolay Montaj aşamalarını takip ederek 3 Tıkla Kar Çorabını araç lastiğinize giydiriniz.
 • *Çorabın lastiğe tam oturduğundan emin olduktan sonra sürüşünüze devam ediniz.
 • *40km/s hızı geçmeden kar ve buzun olduğu bölgeden rahatça çıkabilirsiniz.
 • *Ani hızlanma, ani fren ve virajlarda hızınızı azaltınız.
 • *Karlı veya buzlu yoldan ana yola çıktığınızda 3 Tıkla Kar Çorabını aracınızdan kolayca sökünüz.

ÖNERİLER:

 • *3 Tıkla Kar Çorabını yol koşulları dahada kötüleşmeden veya saplanmadan takınız.
 • *Montaj öncesi aracınızın yolun güvenli bir noktasında olduğundan emin olunuz.
 • *Kaygan yollarda yanınızdan geçen araçlar çok yüksek tehlike arz ederler.
 • *3 Tıkla Kar Çorapları uzun yıllar kullanılabilecek şekilde tasarlanmıştır. 
 • *Gerek olmayan durumlarda yada test etme amacı ile kuru asfalt veya toprak üzerinde kullanmayınız.

 

4 ADIMDA KOLAY MONTAJ

1) Hızlı ve kolay kurulum için 3 Tıkla Kar çorabını araç lastiğinize üstten giydirin. (Eldivenler Paket içindedir.)2) 3 Tıkla Kar Patinaj Çorabını mümkün olduğunca aşağı doğru giydirerek çekin.
3) Araç lastiğini bir tur öne veya arkaya çevirin.4) 3 Tıkla Kar Patinaj Çorabını lastiğin diğer kısımlarına da giydirin.

Kanada, Amerika ve Avrupa ülkeleri gibi gelişmiş ülkeler uzun yıllardır Kar Zincirleri yerine; araç mekanik aksamına, çelik jant veya jant kapağına, ESP/ABS gibi fren sistemlerine zarar vermeyen kar çorapları kullanmaktadırlar. 2 Dakika içerisinde rahatça monte edilebilen Kar Parinaj Çorapları 20 yıldan uzun süredir tüm dünyada Kar Zincirlerinin muadili kabul edilmiştir. Uluslararası test ve sertifikalandırma kuruluşları, tüm araç üreticileri tarafından yüksek güvenli sürüş sağladığı onaylanmıştır.3 Tıkla tüm kullanım senaryolarında "Standart Kar Lastiği" ve "Lastik+Zincir" birşeliminden çok daha yüksek verim göstermiştir. 

 

Kutu İçeriği

1) Taşıma Çantası2) 3 Tıkla Kar Patinaj Çorabı 2 Adet
3) Koruyucu eldiven 2 Adet4) Büzgülü taşıma ve saklama poşeti

Ürün hakkında sipariş veya sorularınızla ilgili ilgili bize mesaj sistemi ile destek hattımızdan ulaşarak bilgi alabilirsiniz.Bu Ürün JET TEKNOLOJİ Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

3tikla
5
2 gün içinde kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör