T00052148 İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM KUTULU

% 56 indirim
116,15 tl 51,25 tl
3 Gün İçinde Kargoda
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: pilelistore
3
Adet

Ürün Özellikleri

  • İngilizce Öğreniyorum Puzzle’ın amacı çocuklarınızın el göz koordinasyonunu geliştirmek dünyayı anlamasına yardımcı olmak zeka gelişimlerine katkıda bulunmanın yanı sıra İngilizce diline karşı olan ilgiyi artırmak ilerde sıklıkla karşılaşacağı bazı İngilizce kelimeleri küçük yaşta öğretmeyi amaçlamıştır.

    • Resimler Türkçe ve İngilizce 2 parça puzzleden oluşuyor. Bunları birleştirerek İngilizce'yi daha kolay, açıklayıcı ve eğlenceli bir şekilde öğretmek.

  • Kutunun içerisinde; 19 adet toplam 38 parça ikili puzzle bulunmaktadır. Etkinlik kılavuzu kutunun içerisindedir.

Ürünlerinin tamamı AB standartlarına çocuk sağlığı ve güvenliğini gözeterek üretilmiştir.

Kutu ölçüsü: 18 x 9 x 22 cm.
Dıy Toy/Taba Grup markalı T00052148 İNGİLİZCE ÖĞRENİYORUM KUTULU en uygun fiyatla sizi bekliyor. Hemen sipariş verin. Avantajlı fiyattan yararlanın. Farklı model veya renk seçeneği bulunan ürünlerde, bu seçeneklere ait fotoğraflar yer almaktadır. Model ve renk seçeneği belirtilmeden verilen siparişlerde, stok durumuna göre ürünün resimde görünen bir modeli gönderilir. Aynı ürün, bir fotoğraf içinde birden fazla adette görünüyor ise ürün sadece 1 adet gönderilir.  

Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
pilelistore
Cinsiyet
Unisex
Yaş Aralığı
Diğer

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.