Needion - Eti Bol Pizza Paketi Avantajlı 3 Ürün
Needion - Eti Bol Pizza Paketi Avantajlı 3 Ürün
Needion - Eti Bol Pizza Paketi Avantajlı 3 Ürün
Needion - Eti Bol Pizza Paketi Avantajlı 3 Ürün
Needion - Eti Bol Pizza Paketi Avantajlı 3 Ürün
Needion - Eti Bol Pizza Paketi Avantajlı 3 Ürün

Eti Bol Pizza Paketi Avantajlı 3 Ürün

% 9 indirim
428,89 TL 389,90 TL
389,90 TL x 1 Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Adet

Ürün Özellikleri

Eti Bol Pizza Paketi Avantajlı 3 Çeşit Ürün
- Apikoğlu Sucuk 280 GR Doğal Fermante
- Apikoğlu Bresaola 70 GR
- Gündoğdu Rende Mozzarella 1000 GR
 

Köklü 100 yıllık tarihiyle Apikoğlu markası için lezzetin öncüsü diyebiliriz. 1910 yılından beri et üretiminin içinde olan Apikoğlu aynı zamanda Türkiye’nin ilk et imalatçısıdır. Bir ilke imza atmış Apikoğlu yüz yılın getirdiği tecrübesini ürünlerine de yansıtmıştır. Apikoğlu Dana Fermente Sucuk en lezzetli haliyle siz müşterilerimizin beğenisine sunulmuştur. Apikoğlu’nun et üretim hikayesi sucukla başlamıştır. Kendi aileleri için hazırladıkları ev yapımı sucuklar ve bunların lezzeti çevrelerince çok beğenilmiş ve dilden dile yayılmıştır. Bu hayranlık sonucu çevreden gelen üretim talepleri et ürünleri imalatını başlatmıştır. Bu sebeple Apikoğlu fermente sucuk için et imalatını başlatmıştır diyebiliriz.

Fermente sucuk derken fermente ne demek ondan bahsedelim. Fermente yani mayalamadır. Sucuğun üretiminde fermantasyon işlemi oldukça önemli yer tutar. Temel ilke yiyeceğin, oksijensiz kalarak bozulmadan saklanmasıdır. Fermantasyon sindirim sistemi için oldukça faydalıdır. Çünkü gıdaları hazmetmede kolaylaştırıcı bir etkisi vardır. Bu sebeple fermente sucuk rahatlıkla tüketilebilir. Fermente sucuk hazırlanan sucuğun hamuru kılıflara doldurulduktan sonra fermente ortamına alınmasıyla oluşur. Sucuklar bu ortamda, kendi halinde olgunlaşır ve kurur. 100 yıllık tecrübenin getirdiği yetkinlikle ve büyük bir titizlikle hazırlanan Apikoğlu Dana Fermente Sucuk sofralarınıza çok yakışacak!

Sucuk Kalori Değeri

Diyetinize önem veriyorsanız sucuk kalori değerini merak edebilirsiniz. Bu sebeple size sucuk kalori değerlerinden bahsedelim. 1 dilim sucuk kalori değeri 26 kcaldir. 100 gram sucuk kalori değeri ise 331 kcaldir. Artık bu verdiğimiz değerlere bakarak beslenme düzeninizde ayarlama yapabilirsiniz.

 

Ürünlerimiz İslami usullere göre veteriner hekim kontrolünde kesilmiş etlerden üretilmiştir.

Türk Gıda Kodeksi Et ve Et Ürünleri Tebliğine uygun olarak üretilmiştir. %100 dana eti ile üretilmiştir.

3000 m2 kapalı alan tesislerimizde üretilen tüm ürünlerimiz çiftlik ürünlerinden sağlıklı bir şekilde üretilmektedir.

Fabrikamızda tüm ürünlerimiz sterilizasyon kurallarına uygun üretilmektedir.


Ürünlerimizi Nasıl Gönderiyoruz?

Sipariş verdiğiniz ürünleriniz maske ve eldiven kullanılarak özenle paketlenir. Isı yalıtımlı özel termal paketlere yerleştirilen ürünlerinizin altına özel buz koyulur. Hava kanallı buz ayırıcı ile buzların ürüne temas etmesi engellenir ve ürünlerin üst kısmına da steril edilmiş buz tankları yerleştirilir. Böylece ürünleriniz size gelene kadar soğuk zincir kırılmadan steril şartlarda muhafaza edilir.

Hemen online sipariş verebilirsiniz.


 
Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Diğer

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Aynı gün kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör