TÜKENDİ
Needion - Sharpie Fine Permanent Markör Kalem Standart Renkler 4'lü Paket

Sharpie Fine Permanent Markör Kalem Standart Renkler 4'lü Paket

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
98,00 TL
98,00 TL x 1  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
Sepette 200 TL ve Üzeri ÜCRETSİZ KARGO

Ürün Özellikleri

Sharpie Fine Permanent Markör Kalem Standart Renkler 4'lü Paket

Kağıt, deri, karton, ahşap ve taş gibi birbirinden farklı birçok yüzeyde rahatlıkla kullanım imkanı sağlayan markör kalemler, fonksiyonel kullanımları ile dikkat çekiyor. Adres yazmak ya da önemli bir bilgiye dikkat çekmek için kullanabileceğiniz markör kalemler, 4 farklı renk seçeneğinin bir araya getirilmesi ile birlikte, 4'lü set olarak satışa sunuluyor. 

Dikkat Çekici Yazılara Estetik Dokunuş

  • Sharpie Fine Permanent markör kalemler ile en sevdiğiniz futbolcuya bir futbol topu imzalatabilirsiniz.
  • Arşivlemek için CD'lere kopyaladığınız bilgileri, markör kalemle üstlerini yazarak sınıflandırmak daha pratik bir kullanım sağlıyor.
  • Sevdiklerinize göndermek istediğiniz tüm paketlerin üzerine, alıcı isim ve adreslerini markör kalemlerle belirgin bir biçimde yazabilirsiniz. Bu şekilde paketiniz adrese ulaşana kadar yazılar güvenle kalıcılığını koruyor.
  • Ürünün vurgulu ve belirgin yazı stiline rağmen ince bir uç ile tasarlanmış olması, yazıların daha estetik görünmesine katkı sağlıyor. 
  • Ofisteki klasörlerinizin üzerine, içinde bulunan evrakların isimlerini yazmak markör kalem modeliyle son derece kolay bir hale geliyor. 

Şık ve Güçlü Tasarım

  • Ürün Tipi: Markör Kalem 4'lü set

Markör Kalem Devi Sharpie

1857 yılında Amerika'da kurulan Sharpie markası, üretim serüvenine mürekkep ve yapıştırıcı üreterek başladı. Günümüzde ise dünyanın en çok tercih edilen markör ve işaretleme kalemleri arasında yer alan marka, dünyanın dört bir yanında tanınıyor. 

Konforlu Kullanım 

Sharpie markalı markörler, yumuşak yazım stili ile tüm ihtiyaçlara cevap verebilecek nitelik taşıyor. Defterlerin üzerinde kullanırken ya da en sevdiğiniz kitapları yazarına imzalatırken keyifle kullanacağınız markör kalemler, renkli seçenekleri ile daha da zevkli bir kullanım imkanı sağlıyor. Kolayca açılıp kapanabilen kapaklar, markör kalemlerin uçlarının daha uzun süre nemli kalmasına katkıda bulunuyor. Uzun ömürlü ve kaliteli akışkan mürekkep, yazılarınızın dağılmadan ve estetik bir biçimde bir arada kalmasına fayda sağlıyor. Sharpie markalı markör kalemler, birbirinden canlı renk seçenekleri ile tarzınıza uygun yazı stilini yaratmanız için ilham veriyor. 

 Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Sharpie

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

Ofisinn
4,8
Aynı gün kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör