Needion - Goody Gurme Yetişkin Kedi Maması 15 KG

Goody Gurme Yetişkin Kedi Maması 15 KG

Son 30 Günün En Düşük Fiyatı!
389,00 TL
389,00 TL x 1  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
İlanın ait olduğu mağaza su an aktif değildir!

Ürün Özellikleri

Goody Gurme Yetişkin Kedi Maması 15 KG


Zengin Vitamin Kaynağı

Zengin protein içeriği ve lezzetli aroması yetişkin kedilerin sağlıklı gelişimi için takviye edilen bir mama çeşididir. Enfes mama lezzeti iştahsızlık problemi yaşayan tüm kediler için özel olarak üretilmiştir. Yüksek besin değerinin yanı sıra lezzetli vitamin deposu içeriğine sahiptir.


Protein Desteği

Kediniz, hayvansal gıda zenginliği ve protein desteği sayesinde güçlü bir kas sistemine sahip olur. Protein içeriği kedinizi uzun süre hastalıklardan koruyarak tok bir şekilde hayatını devam ettirmesine yardım eder.


Bağışıklık Güçlendirici

Özellikle böbrek taşı ve diyabet hastalığı riski taşıyan kedilerin bağışıklık sistemi güçlenerek, sindirim sistemi düzene sokar. Düzenli olarak tüketildiğince kedilerin sağlıklı gelişimleri hızlandırılarak, daha canlı ve enerjik hale gelirler.İdeal Kilo Dostu

Kedinizin ideal kilosunu koruyan mama, içeriğindeki yüksek lif oranı sayesinde kedi dostumuzun kan şeklerini uzun süre tok tutarak düzenler. Mama ile kediniz fazla yemek yeme alışkanlığında ve aşırı kilo derdinden kurtularak yaşamsal risk taşıyan bazı hastalıklardan da kısa sürede kurtulmuş olur.


Kedinizin Sağlıklı Gelişimi İçin

İçreğindeki protein takviyesi ve zengin vitamin desteği kedinizin gelişimi için son derece önemlidir. Sağlıklı yaşam kalitesinin yanı sıra kemik kas gelişimini artıran mama ile kedinizin kilo dengesini koruyarak onu kısa sürede hasatlıklara karşı dirençli hale getirebilirsiniz.


Yetişkin Kedilere Özel

Yetişkin kediler için özel olarak üretilen mama kendinizin tüylerini sağlıklı bir şekilde uzatarak daha parlak ve gür bir tüy yapısına sahip olmalarını sağlar. Diğer kedi mamaları fiyatlarını incelemek için Kuru Mama kategorimizi ziyaret edebilirsiniz.

Yetişkin kediler için, yüksek kalitede proteinler içeren kuzu, dana, tavuk ve balık etinden hazırlanmıştır. Dengeli omega 6 ve omega 3 ve taurin miktarı ile kalp ve damar sağlığının korumasını sağlar. Sindirim sistemi için gerekli olan dengeli lif oranı ile hazırlanmıştır. Düşük magnezyum oranı ile idrar yolları sağlığını korur. 25 vitamin ve mineral içeriği ile metabolizmanın sağlıklı ve dengeli olmasını sağlar. Sindirim oranı yüksek karbonhidrat kaynakları içerir.

İlan Tipi
Sıfır
Marka
Goody
Mama Türü
Yetişkin 

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

2 gün içinde kargoda Güvenli alışveriş
Tümünü Gör