Ücretsiz Kargo
Needion - 42129 LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon, 2110 parça, +12 yaş
Needion - 42129 LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon, 2110 parça, +12 yaş
Needion - 42129 LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon, 2110 parça, +12 yaş
Needion - 42129 LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon, 2110 parça, +12 yaş

42129 LEGO® Technic 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon, 2110 parça, +12 yaş

Aynı Gün Kargoda
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: mettoys
0
Adet

Ürün Özellikleri

Güçlü oyuncak kamyonları ve inşaat oyuncaklarını seven herkes, bu LEGO® Technic Uygulama Kumandalı 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon (42129) modelini yaparken çok eğlenecek. Gerçekçi özelliklerle dolu bu oyuncak kamyon, yetişkinler ile 12 yaş ve üzeri çocuklar için sürükleyici bir yapım deneyimi sunar. Kabin kapılarını ve kaputu açın. 4 tekerlekte de çalışan süspansiyona göz atın ve vites kutusunu incelemek için servis kapağını açın. Bu model ayrıca dönen radyatör fanlı detaylı bir motora sahiptir. Bir LEGO Technic modelinde ilk kez bu modelde diferansiyel kilidi bulunur. Kamyonu engebeli arazilerde sürmek için uygulamayı kullanarak diferansiyelleri kilitleyin ve açın. Uygulamayı keşfedin Bu modelde yapım aşaması sadece başlangıçtır. Bu güçlü makineyi test etmek için CONTROL+ uygulamasını kullanın. Direksiyonu çevirmek ve diferansiyel kilidini çalıştırmak için farklı kontrol ekranlarını kullanın. Uygulamadaki meydan okumalar ve başarılarla oynamanın pek çok yolu var.
• İnşaat oyuncakları hayranları, Mercedes-Benz Zetros Kamyonun model versiyonunu yapmaya bayılacak. LEGO® Technic CONTROL+ uygulamasını kullanarak bütün muhteşem fonksiyonlarına göz atın.
• Bu LEGO® Technic Uygulama Kumandalı 4x4 Mercedes-Benz Zetros Kamyon (42129) modeli, 4 lastikte de çalışan süspansiyon, detaylı vites kutusu ve diferansiyel kilidi gibi orijinal detaylarla doludur.
• Gerçekçi tasarım özellikleri arasında yarış temalı çıkartmalar ve 2 yangın söndürücü bulunur. Bayrakları kullanarak bir engelli parkur oluşturun ve farklı arazilerde kamyonun becerilerini test edin.
• Bu set, yetişkinler ile 12 yaş ve üzeri çocukların birlikte oynaması için harikadır. Ayrıca zor bir yapım deneyimi arayan genç LEGO® model severler için de muhteşem bir oyuncaktır.
• Oyuncak kamyon modelinin yüksekliği 21 cm, uzunluğu 48 cm, genişliği 19 cm’dir.
• 6 adet AA pil gerekir (dahil değildir). Gerektiğinde pil kutusu kolayca ayrılarak piller değiştirilebilir.
• Bu uygulama kumandalı LEGO® Technic kamyonu, setin içindeki 1 adet Bluetooth® kontrollü akıllı hub, 3 adet büyük motor ve 1 adet orta motorla çalışır.
• LEGO® Technic yapım oyuncakları, bir sonraki yapım aşamasına hazır LEGO hayranlarına daha iler düzey bir deneyim sunar.

Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Lego
Cinsiyet
Unisex
Yaş Aralığı
Diğer

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.