Alfa Og-01 Kalp Şeklinde Organizer - Düzenleyici

% 27 indirim
5,05 tl 3,68 tl
1 Gün İçinde Kargoda
299,00 TL Üzeri Ücretsiz Kargo
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: Famarketim
5
Adet

Ürün Özellikleri

Çok Amaçlı Düzenleyicimiz polistirenden üretilmiştir.

Çok Amaçlı Düzenleyici; günlük yaşamı kolaylaştıracak nitelikte, çok amaçlı kullanıma uygun olarak her mekana uygun mini ebatlarda modüler bir ürün olarak tasarlanmıştır. Makyaj malzemeleri için kullanılabileceği gibi, aynı zamanda kişisel bakım malzemeleri, traş setleri için, banyo ve yatak odalarında baylar için de vazgeçilmez bir düzenleyicidir.

Hobi, kırtasiye, dikiş setleri ve el sanatları malzemeleri için de rahatlıkla kullanılabilecek bir ürün olup, faaliyet metaryellerini gruplamada hız ve kullanım kolaylığı kazandırır.

Gerek çok amaçlı kullanım, gerek makyaj organizer, gerekse hobi gereçleri düzenleyicisi olarak yoğun yaşam temposunda herkesin sahip olması tavsiye edilen vazgeçilmez modüler bir üründür. Kaliteli akrilikten üretilmiştir ve şeffaf olma özelliği ile ürünler ilk bakışta net olarak görülebilir. Transparan olması sebebiyle her ortama dekoratif olarak uyum sağlar.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Alfa

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.