Masaj topu Masaj Aleti

% 57 indirim
133,44 tl 56,74 tl
Aynı Gün Kargoda
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: pilelistore
3
Adet

Ürün Özellikleri

masaj  topu.

masaj topları özel bir tasarıma sahiptir.

masaj toplarının üzerinde kirpiyi andıran dikensi iğneye benzer çıkıntılar mevcuttur.

masaj topları el ve parmak becerilerini artırmaya yardımcıdır, el kaslarını güçlendirmek ve parmaklarda kavrama gücünü arttırmada faydalıdır.

El parmaklarında kasları hareket ettirmede yardımcıdır. masaj toplarının bu kirpisi yüzeyi sayesinde refleks noktaları uyarılır, masaj uyguladığınız alanda kan dolaşımı artar ve böylece rahatlama hissi oluşuturur ve de kendinizi dinlenmiş hissedersiniz.

Ayrıca masaj topları el kaslarınızı güçlendirmek ve el becerisi çalışmalarında, parmak ve kavramayı arttırma alıştırmaları için ideal bir araçtır. masaj topları ile kendi kendinize masaj yapabileceğiniz gibi başka bir kişi de size bumasaj toplarıyla masaj yapabilir, refleks noktalarını uyarabilir. masaj toplarının farklı rengi mevcuttur. Bu çeşitli boyutlardaki masaj topları her yaşdan kullanıcı için uygundur.

Masaj Toplarının Uygulama Alanları: Refleksoloji`de kullanılır ve vücut refleks bölgeleri uyarılır, El Refleksolojisi, Kan dolaşımı arttırma, Gevşeme, Terapi amaçlı kullanılabilir.

Hissetme duyusu hareketinde ve masaj aktivitelerinde kullanılan kirpi topun farklı renklerde seçeneği mevcuttur. Masaj topu vücutta duyu mekanizmasını çalıştırır ve ağrılı bölgelerde ağrıların azalmasına yardımcı olur. Aynı zamanda kavrama ve parmak egzersizleriiçin kullanılır. Kan Dolaşımını Düzenlemede, Rahatlama, Uyarıcı ve Stres Kontrolü için de kullanılabilir.

Bu harika masaj topu göründüğünden daha çok iş yaptığını kullandığınız zaman sizde onaylayacaksınız. Farklı Renk ve Ebatları bulunur.

RENK STOKLARA GÖRE GÖNDERİLİR.Bu İlan ENTEGRA Entegrasyon Sistemleri ile Listelenmiştir

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
pilelistore

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.