Ücretsiz Kargo
Needion - Tefal OnTheGO 300 W Smoothie Blender
Needion - Tefal OnTheGO 300 W Smoothie Blender

Tefal OnTheGO 300 W Smoothie Blender

SON ! Son 2 ürün
2 Gün İçinde Kargoda
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: FİTFİYATHOME
5
Adet

Ürün Özellikleri

Tefal OnTheGO 300 W Smoothie Blender

Tefal BL1A0D On The Go 300 W Blender


Güçlü Motor Yapısı

Mutfakların büyük yardımcısı olan blender sayesinde yemek yapma deneyimi veya içecek hazırlamak eskisinden daha kolay. 300 W güçlü bıçak yapısı blender ile her türlü yiyeceği kolaylıkla pürüzsüz bir hale getirmek için kullanılabilir.


Farklı Kademe Ayarı

Yenilikçi tarzı ile kullanıcılarına pratik bir deneyim oluşturan blender 3 farklı hız ayarı sayesinde farklı tür yiyecekleri istenilen ayarda parçalarına ayırır ve lezzetli içecekler yaparak benzersiz bir kullanım kolaylığı sunar.


Paslanmaz Çelik Gövde

Dayanıklı malzemeden üretilen blender sayesinde kullanıcılar çok uzun süreler dilediği şekilde kullanım sağlayabilir. İçecek hazırlama işlemlerini çelik bıçak yapısı ile zahmetsiz hale getiren yenilikçi teknoloji üstün bir performans sunar.Turbo Fonksiyonu Sunar

Minimum enerji tüketerek profesyonel çözümler sunan Tefal marka blender, mutfakların vazgeçilmez yardımcısı olarak özellikle buzlu içecek hazırlarken turbo modu sayesinde ultra konforlu bir deneyim sunar.


Şık ve Ergonomik Kullanım

Dayanıklı dış yüzeyi darbe ve çizilmelere karşı tam mukavemet sağlayarak benzersiz bir kullanım kolaylığı katar. Dekoratif görüntüsü ile tüm mutfak dizaynlarına yakışın tasarımı kompakt yapısı sayesinde ergonomik bir tutuş sağlar.


Güvenli Bir Deneyim

Tüm kullanıcı tipleri için oldukça pratik bir deneyim sağlayan blender, güvenli tutuşu ile çalışma sırasında tezgaha sabit bir şekilde oturarak kullanıcılarına emniyetli bir performans sunar.

İlan Tipi
Sıfır
Marka
Tefal
Materyal
Plastik Hazne

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.