Ferplast Vertigo Atlı Karınca Kedi Oyuncağı 24x36,5 cm

565,00 TL
565,00 TL x 1  Ay'a varan Taksit Seçenekleri
ÜCRETSİZ KARGO
Agirlik : 24x36,5 cm
Renk : Renkli
Adet

Ürün Özellikleri

?Ferplast Vertigo Atlı Karınca Kedi Oyuncağı

Merkezi kolon ile atlı karınca oyuncağı mantığı ile üretilmiş bu oyun kediniz için eğlenceli vakit geçirmesine yardımcı olacaktır.

Ferplast Vertigo Atlı Karınca Kedi Oyuncağı

Üzerindeki led ışıklı hareketli topu ile kedinizin avcılık içgüdülerini harekete geçirerek enerjisini atmaya yardımcı olacaktır.

Döndürme şeklinde kediler için oyuncak

Kesinlikle güvenli olan Vertigo, arkadaşınızın esenliğinin garantisi olarak kaliteli malzemelerden yapılmıştır. Tornado, Magic Circle, Typhon ve Toboga gibi diğer ürünlerin yanı sıra Vertigo, Ferplast'ın Clever & Happy oyuncak yelpazesine aittir: sağlıklı ve mutlu kediler için! Ayrıca, her zaman yeni kompozisyonlar bulmak ve evcil hayvanınızın dikkatini her zaman canlı tutmak için bu serideki tüm oyuncaklar bir araya getirilebilir.

Hiç şüphe yok ki sevimli dostumuz çok eğlenecek! Vertigo, ucunda yaylı çubuk ve ponpon bulunan hoş bir girdap şekline sahiptir. Tabanda 2 toplu küçük bir rotası vardır; bir topun hareketle etkinleştirilen bir Led ışığı vardır. Girdap, sevimli dostumuzun merakını uyandıracak ve böylece can sıkıntısından kurtulmasına yardımcı olacak ve ilişkinizi güçlendirecektir.

 

Lütfen bu ürün için montaj talimatlarını indirin.

SİPARİŞ TESLİM UYARISI

 • Sipariş paketi kargo görevlisinin yanında açılmalı ve kontrol edilmelidir.
 • Ürünün hasarlı veya eksik çıkması durumunda kargo görevlisine (Hasarlı-Eksik Ürün Tespit Tutanağı) hazırlatılmalı ve paket teslim alınmamalıdır.
 • 444 7 250 telefon, 0 545 769 42 32 whatsapp yada info@Şentürkler Veterinerlik Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti mail adresimize durum mutlaka bildirilmelidir.
 • TUTANAK TUTULMAMIŞ HİÇBİR HASARLI ve EKSİK ÜRÜN BİLDİRİMİ DİKKATE ALINMAYACAKTIR.
 • Arızalı ürünler gönderilmeden önce mutlaka tarafımıza bildirilmelidir.
 • Şirketimizin haberi olmadan gönderilen iade kargolar kabul edilmeyecektir.

DEĞİŞİM - İADE İŞLEMLERİ UYARISI

 • Teslim alınan ürünler iade veya değişim için gönderilirken (14 gün içerisinde ) paketlemeye dikkat edilerek ve faturası ile birlikte gönderilmelidir.
 • Hediyeli bir ürün alımı yapıldı ise iade-değişim işleminde alınan ürün ve hediye ürün birlikte firmaya gönderilmeli.Eksik gönderilmesi durumunda ilgili ürünün (hediye ürün dahil ) ücreti düşürülerek iade-değişim işlemi yapılır.
 • Gönderiler anlaşmalı kargo firması ile yapılmalıdır. Anlaşma dışı kargo firması ile yapılan gönderiler kabul edilmemektedir.
 • Gelen ürün kargo görevlisi yanında kontrol edilir ve hasarlı, ambalajı bozuk, kullanılmış vb olması durumunda teslim alınmadan iade gönderilir.
 • Ürün iade ve değişim işlemelerinde satın alınan ürün ile birlikte promosyon , hediye vb ürün varsa bunlarında eksiksiz iade edilmesi gerekir. Hediye , promosyon ürün vb iade edilmemesi durumunda bu ürünlerin ücreti hesaplanarak ödenen tutardan düşülür ve ücret iadesi, değişim işlemleri bu şekilde yapılır.
 • KOŞULLARA UYGUN OLMAYAN DURUMLARDA İADE VEYA DEĞİŞİM İŞLEMİ YAPILAMAZ

Not:Bu üründen en fazla 5 adet sipariş verilebilir. 5 adetin üzerindeki siparişleri Şentürkler Veterinerlik Hizmetleri San. Tic. Ltd. Şti iptal etme hakkını saklı tutar.

Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Ferplast

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.

mamaal
5
1 gün içinde kargoda SON 1 adet ürün Güvenli alışveriş
Tümünü Gör