Ücretsiz Kargo
Needion - Güral Porselen 29 cm Merid Kare 6 Adet Tabak Sunum Servis Tabağı
Needion - Güral Porselen 29 cm Merid Kare 6 Adet Tabak Sunum Servis Tabağı

Güral Porselen 29 cm Merid Kare 6 Adet Tabak Sunum Servis Tabağı

% 38 indirim
463,20 tl 289,50 tl
5 Gün İçinde Kargoda
Güvenli ödeme
Mağaza Bilgileri: Yeni11
5
Adet

Ürün Özellikleri


Güral Porselen Merid Kare Tabak 29 cm Sunum Servis Tabağı 


Studio "Yeni Mutfak Kültürü"


Mükemmel bir yemek nasıl ki mükemmel malzemeler isterse, kusursuz sunumlar da kusursuz porselenler ister. Gastro Studio ile tanışın. Dünyanın dört bir yanında sofraları süsleyen bu eşsiz porselenler, şimdi sizin mutfağınız için hazır. Dünya şeflerine ilham veren Gastro Studio, konuklarınız için hazırladığınız ziyafetleri zarafetle buluşturuyor. Profesyonellerin sofrada ihtiyaç duyduğu ışıltı, kalite ve asalet zengin seçeneklerle Gastro Studio’da bir araya geliyor. Yemeklerinizi taçlandıracak, sofranıza heyecan katacak, konuklarınız için unutulmaz anlar yaratacak parçalar arıyorsanız doğru yerdesiniz.

Beyaz Renk 

Mikrodalga fırında kullanıma uygun

bulaşık makinesinde yıkamaya uygun

Pürüzsüz yüzey


Ölçüler 

Çap: 29 cm 

Yükseklik: 2 cm 


Dikkat Edilmesi Gerekenler

Porselenlerin fırınların ısıtıcı bölümlerinde ve mikro dalga fırınlarda ısıtılmalarında bir sakınca yoktur. Ancak, ateşe dayanıklı porselenler haricindeki porselen ürünlerin çıplak ateşle direkt teması porselende şok etkisi yaratır ve kırılır. Porselenlerinizin dekorunda altın, platin veya yaldız varsa mikrodalga fırınlarda kullanılmamalıdır. Porselenler derin dondurucularda da aynı güvenle kullanılabilir, ancak dondurucudan veya buzdolabından çıkan porselenin hemen fırına konması halinde ani ısı değişimi nedeni ile porselen kırılır. Temizlik ve Bakım

Krem ve sıvı deterjanlar kullanılabilir. Yıkandıktan sonra bol su ile durulanmalı ve mutlaka kurulanmalıdır. Sert temizlik maddeleri veya tel ile ovularak temizlenmemelidir.

(bulaşık süngerinin sert yüzeyi gibi) çamaşır suyu ve benzeri kimyasallar ile yıkanmamalıdır.
Satış Şekli
Satılık
İlan Tipi
Sıfır
Marka
Güral Porselen

Teslimat bilgisi

Kargoyla Teslimat

İade Koşulları

Satın almış olduğunuz ürünü iade etmek istiyorsanız, teslim tarihinden itibaren 14 gün içinde iade talebinizi kolayca oluşturabilirsiniz.

Daha detaylı bilgi için Yardım Merkezi'ni ziyaret edebilirsiniz.