Needion'da nasıl sipariş verebilirim?

Needion’a üye ol, siparişini ver. Kolay alışverişin keyfini çıkar

Needion aracılığıyla sunulan ürün ve hizmetlerin siparişini verebilmek için sitemize üye olmanız gerekmektedir. Kayıt formuna bilgilerinizi girerek Needion’a anında ve güvenle kayıt olabilirsiniz. E-posta ve telefon bilgileriniz size ulaşmak için kullanılacağından doğru ve eksiksiz olmalıdır.

Needion’da seçmiş olduğunuz ilana tıklayarak ilan detay bilgilerini görebilirsiniz. İlanı inceledikten sonra satın alma kararı verirseniz, detay sayfasından seçimlerinizi yaparak ilerlemelisiniz. Tüm seçimlerinizi yaptıktan sonra “sepete ekle” butonuna tıklamanız gerekmektedir. Sepetim butonuna tıklayarak satın almak istediğiniz ürün ve hizmetleri listeleyebilirsiniz. Açılan sepet ekranında birden fazla mağazaya ait ürün bulunuyorsa, mağaza bazlı ödeme yapmanız gerekmektedir. (Her ürün kendi mağazasının altında listelenir. )

Ödeme aşamasına geçmek için sepeti onayla butonuna tıklamalısınız. Sepeti onayla butonunun tıklanmasıyla mağaza teslimat bilgilerinin görüntülendiği ekran açılacaktır. Açılan bu sayfada onayladığınız sepetin ürün/hizmet bilgisini görüntülemekle beraber teslimat şekli seçiminizi yapmanız gerekmektedir. Bu alanda teslimat adresi ve fatura adresi alanları doldurulmalıdır. Telefon numarasıyla üye olan kullanıcılarımızdan e-posta adresi, e-posta adresi ile üye olmuş kullanıcılarımızdan telefon bilgisi alınmaktadır. (Siparişiniz ile ilgili tüm detaylar tarafınıza e-posta/telefonla iletilecektir.)

Teslimat bilgilerinizi doldurduktan sonra ödemeye geç butonuna tıklamalısınız. Kargo ve mağazadan teslimat tipini seçtiyseniz kart bilgilerinizi girerek ödeme yaptığınız ekran ile karşılaşırsınız, bu ekranda sözleşmeleri onaylamanız gerekmektedir, sözleşmeleri onaylamadan işleminize devam edemezsiniz.

Siparişi tamamla butonuna bastığınızda banka tarafından size şifre gönderilecektir. Gönderdiğiniz şifreyi girdiğinizde siparişiniz tamamlanır.

Elden teslimat seçeneğini tercih ettiğinizde karşılaşacağınız ilk ekranda ödeme tipi için kapıda ödeme veya Needion güvenli ödeme tercihlerini yapabilirsiniz. Needion güvenli ödeme için diğer teslimat şekillerinde olduğu gibi kart bilgilerinizi girerek işleminizi sonlandırabilirsiniz.

Kapıda ödeme seçeneğinizde tarafınıza nakit ödeme, kredi kartı ile ödeme, yemek çeki ile ödeme vb seçenekler sunulacaktır. Bu seçeneklerden birini seçip siparişi tamamla butonuna basmanızla siparişiniz tamamlanır.

Keyifli alışverişler dileriz.